Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire nem elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nem elfogadott manapság sem, ha átlagos testalkattal molett barátnőm van?

Figyelt kérdés

Úgy 3 éve vagyunk már együtt a barátnőmmel. Ő már mikor megismerkedtünk is jól láthatóan nagydarab volt, de még szedett magára azóta, most van 100 kg körül. Én magas vagyok, átlagos férfi testalkattal, kis túlzással még sportosnak is nevezhető vagyok, mert nincs plusz rajtam. Engem és a barátnőmet egyáltalán nem zavarja ez a dolog, elfogadtam én is és ő is, hogy ilyen, megvannak az okai, hogy miért ennyi kg, foglalkozik ő azzal, hogy ne legyenek egészségügyi gondjai, stb, semmi szükség nincs külső kritikákra.

A kapcsolatunk elején talán a rozsaszín köd miatt észre se vettük, vagy nem tudom, de senki nem szólt be amiatt, hogy kövér, már örültem is, hogy ezaz, végre már nem divat beszólogatni. Az utóbbi időben viszont mintha sokan szólogatnának be, és észrevettük, hogy a hátunk mögött is kibeszélnek, pl egyes rokonok beszóltak egyértelműen ironikusan, hogy na jön a baba (elég nagy a pocakja, hajlamos odahízni), vagy egy wellnesezésnél neki mondták, hogy azért igencsak bátor a bikini... Plusz hozzám is visszajutottak infók, hogy kibeszéltek olyanok, akiktől nem vártam, hogy hogy lehet egy ilyen fiúnak ilyen nője, nem illünk össze, stb. Pedig engem és minket egyáltalán nem zavar a súlya, én imádom őt a belső értékei miatt is, és amúgy nekem nagyon bejön így is, a szex is nagyon jó. Ő elég jól viseli ezeket a dolgokat, de néha azért rosszul esik neki, ami elveszi az önbizalmát, és ez a kapcsolatunkra se hat jól. Miért kell még a mai világban is ilyenekkel szúrkálódni, mikor ma már minden hülyeség elfogadott?



febr. 3. 09:31
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
45%
Mer a magyar emberek többsége ilyen...😏😏
febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
40%

“Én magas vagyok, átlagos férfi testalkattal, kis túlzással még sportosnak is nevezhető vagyok, mert nincs plusz rajtam.”


Édes kenyér…ti férfiak annyira el vagytok szállva magatoktól, itt az oldalon a pasik 90%-a sportosnak nevezi magát, aztán mikor élőben találkoztam 1-2-vel, közük nem volt a sportossághoz. Tisztázzuk, a sportos alkat nem azt jelenti, hogy nincs sörhasad, hanem azt, hogy hetente többször végzel kemény edzést, amitől lapos/kockás feszes hasad van, izmos karod, mellizmod, izmos lábad stb. Ha utoljára 16 évesen tesiórán sportoltál, vagy alkalomadtán eljársz futni, attól kvára nem lehet sportos alkatod.


Na de a kérdésre válaszolva: szerintem egyszerűen fura az embereknek, hogy mi vonzót lehet látni egy löttyedt, hájas, kövér emberen, nem értik, miért vagy vele, de ettől függetlenül van viszonylag sok pasi, aki erre gerjed. Én sem értem, hogy hogy láthat valaki ilyen testet vonzóbbnak egy lapos hasú, kerek fenekű, feszes vékony nőnél, de nem vagyunk egyformák. Mondjuk aki rájön, hogy ilyen nőknél úgysincs esélye, az lehet tudat alatt “fanyalodik rá” a kövérekre, mert vagy ők, vagy a magány.

febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
93%

Az az igazság valljuk be hogyha fiatal egyszerűen azonnal olyan ítéletet hoz meg az ember akaratlanul is, hogy eszik, mint a disznó, lusta. Meg persze nem szép látvány különösen ha olyan ruhákat hord amelyekben még kövérebbnek tűnik. Láttam én már sokszor nagyon túlsúlyos lányokat forró cicanadrágban és nagyon előnytelen.

Az megint más ha ismeri valaki és tudja, hogy betegség miatt olyan, de akkor is tennie kell azért, hogy legalább állandó súlya legyen ha már lejjebb adni sehogyse tud.

Sportolnia kéne, egészségesen étkezni és nem azért, mert beszól valaki, hogy hol a baba megsértődni hanem csak azért is fogyni. Nagyon jó motiváció, hogy megmutatja barkihek, hogy képes lejjebb adni. De az úgy nem fog menni, hogy még inkább gyomoszoli magába a kaját mert "úgyse fogyok le, minek" hasonló gondolatai vannak.

Nekem 8, de egészségügyi szempontból nem jó, hogy valaki 100 kg-ot nyom.

febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

2es

Nagyon félreértettél, egy pillanatra sem akarok hencegni, kívülről sokan úgy ítélnek meg, hogy magas vagyok, jókiállású, blablabla, onnan tudom, mert sokan így dícsértek szembe. Egyáltalán nem vagyok amúgy elszállva magamtól, sőt. Na és ezzel a megítéléssel rólam azt mondják, hogy nem illik hozzám a barátnőm, csak mert ő nagyobb darab.

"szerintem egyszerűen fura az embereknek, hogy mi vonzót lehet látni egy löttyedt, hájas, kövér emberen, nem értik, miért vagy vele"

Azért, mert évekig kerestem előtte ilyen nőt, és mégis a jelenlegi barátnőmmel lettem igazán boldog, vele érzem jól magam. A sok csinos, lapos, elvileg nagyon tökéletes nőkkel pedig sokszor csúnyán megégettem magam. Hogy tudatalatt fanyalodtam rá, nem tudom, az is lehet, de elsősorban én a személyiségébe szerettem bele, és aztán a teste is megtetszett, főleg mikor megtapasztaltam, hogy sokkal jobb vele a szex, mint egyes nagyon csinos, tökéletes külsejű exemmel.

Igazából a válaszod sokat segített abban, hogy megértsem, a többiek hogy néznek ránk, de azt nem értem, miért kell másoknak ma is így gondolkozni.

febr. 3. 09:49
 5/54 anonim ***** válasza:
36%

Szét fogtok majd menni és az önbizalomhiánya lesz a bűnös. Eljön az az idő, hogy féltékeny lesz vékony lányokra, nem fogja elhinni, hogy szereted igazán és ahelyett, hogy fogyna majd inkább szakít. Mert ő olyan típus, akinek nincs akarata, labilis és lusta, mint a disznó. Persze, hogy beszólnak neki ha olyan bikinit vesz fel ami nem is rá való vagy fiatalon olyan duci, hogy összekeverhető terhes nővel.

Te ha annyira, de annyira szeretnéd inkább rávezetnéd, hogy ahogy kinéz probléma jelenleg és lesz is a jövőben.

Szerintem nem ártana neki pszichológus sem.

Most még azt hiszed, hogy különb a vékony lányoktól, de ha jön a sok veszekedés, féltékenységi jelenetek vissza fogod sírni a vékony nőket majd meglátod.

febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

5ös

Miért ne lenne rá való bikini? Mert a vékonyabb nők talán mind olyan tökéletesek? :) És nem féltékeny, tök jól eltudunk viccelni azon pl, ha van egy csinos nő, és meg is tudjuk dumálni, hogy jól néz ki, vagy nem. De ettől még nem akarom egyből azt a nőt megdugni, és ő is tudja. Meg hány olyan is van, akik csinosak, aztán 40-50 éves korukra legalább annyira meghíznak... (egyébként a barátnőm 31, nem 20 éves már).

febr. 3. 10:05
 7/54 anonim ***** válasza:
80%
De most miről akarsz bizonygatni minket? Hogy tök jó, hogy egy lusta, kövér barátnőd van? Hát ha neked jó így, egészségedre.
febr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekel, hogy miért kell ezért megszólni az embert, és miért kell ilyen rossz szemmel nézni arra, ha valaki nagydarab.
febr. 3. 10:12
 9/54 anonim ***** válasza:
80%

" Ő elég jól viseli ezeket a dolgokat, de néha azért rosszul esik neki, ami elveszi az önbizalmát, és ez a kapcsolatunkra se hat jól."


VS


"Engem és a barátnőmet egyáltalán nem zavarja ez a dolog..."



Mindig ott ólálkodott a háttérben, mint a sötét, sűrű, hatalmas felhő a súlya csak elhitettétek magatokkal, hogy nem baj, hogy kövér. Sőt te még mindig azt hiszed, hogy egyáltalán nem gond a túlsúlya, de csak azért, mert az exed vékony volt és szívtál mellette.


Azt kéne felfogni, hogy attól, hogy valaki kövér még nem tökéletes, egyáltalán nem jobb ember.

Nem az ember kinézete dönti el kategorikusan, hogy valaki milyen személyiség.

Nézzél már magadra mit csinálsz:

ELÍTÉLED AZ VÉKONY LÁNYT, mert nem működött egy lánnyal, vagy egy párral és másokat veszel elő azért, hogy megvan a véleményük a dagadt barátnődről.


Már mióta együtt vagytok és még egy kicsit sem akar lefogyni.


Azért vannak egészségügyi problémái, mert soha nem azon volt, hogy lefogyjon. Inkább még hízik, mert úgy könnyebb.

Ráadásul te azzal eteted, hogy tökéletes, úgy szép ahogy van.

Miközben hájas zsírpacni már elnézést és mástól megkapja rendesen. Nem lesz ennek jó vége és már kezdődik is hiszen az önbizalomhiánya integet nektek, hogy helló, itt vagyok.

Ne ringasd illúziókba hanem szépen tessék edzeni együtt fokozatosan, egészséges életmódot folytatni mindkettőtöknek.

febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
64%
#9 ja amúgy nem azért, de kövérek közt sokkal több a frusztrált, irigy, rosszindulatú, mint a vékonyak közt.
febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!