Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véletlen elszólások vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen elszólások vagy segély kiáltások? Ha az első ,akkor "a szerelem legyőz mindent" alapon változhat a dolog?

Figyelt kérdés

Fiatal nő, szörnyű dolgokon ment keresztűl. Két számára legfontosabb férfit 1 éven belűl vesztette el. Egyelőre nincs kimondva, hogy kapcsolatban vagyunk (ez is megérne egy kérdést) de nála alvásos petting volt,heti 60-70órát együtt töltünk leginkább nála házában. Két dologban "elszólta magát". Pia és cigi. A volt párja és az édesapja halála után sokszor nagyon leitta magát egyedűl, amikor ezt elmondta láthatta rajtam a döbbenetet és rávágta hogy mostanában már nem. Viszont előtte volt egy sztori, hogy néha a kutyái hallgatják ahogy énekel,pár pohár bor után.

Cigi. Tipikus party/társasági dohányos vagyok vagy 25 éve ez átlag havi 0.5-2dobozt jelent. 1mgos "fehér" magyar zárjegyes cigit szívok. Ha marad pár szál egy dobozból akkor "csak úgy "is elszívom. Az említett nő fával is tüzel a kazánházban nála begyújtáskor rágyujtottam az első vastagabb fa rakásáig. Láttam hogy van ott egy keleti marborlo gold. Nem szóltam érte semmit, furcsáltam, hogy sosem láttam dohányozni azt gondoltam valamilyen (volt)udvarlójáé. Van egy virágos dézsája régen is abban voltak a csikkek egyszer eltűntek, most megint van benne sok.

Nos ez a lány megkért tegyem le a cigit (én se gondoltam ő se szívja). Viszont egyszer amikor 2 napig együtt voltunk fáradtan(ha csak nem durván zugivó) kétszer is elszólta magát, valami olyasmivel hogy kutyaetetés kutyával való játék közben rágyújt. Mondtam "neki, hogy van az, hogy neki lehet nekem nem". Erre jön a tragédiák érték dologgal.

Viszont mindig mondja,hogy ez rég volt múlt, én a jövője majd ha mi együtt leszünk és minden jó lesz akkor helyre jön. Az igaz,amikor együtt vagyunk viszonylag szép és jó minden. Szerintetek??



febr. 5. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kerüld el messzire!
febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős a csaj.
febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem százas, tőled elvárja, hogy nem , de hátad mögött meg csinálja azt a valamit amit megtiltott neked
febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ketszínű, hazug és persze energiavámpír, szabadulj meg tőle.
febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A feléért is kukáznám... A legsúlyosabb indok mondjuk, hogy masszív alkoholista, csak titkolja.
febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Főleg 5ös de persze mindenki! Hogyan "buktathatnám" le? Mármint, arra gondolok, hogy szembesíteném önmagával. Igazából nem láttam még üveget. Ha nem mondja nem jövök rá...Bár ezt azt utólag megmagyaráz.
febr. 6. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarod lebuktatni? Dobd őt ki.
febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell lebuktatni. Csak időpazarlás. A te időd pazarlása.
febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
mindig a szakits hulye duma. Most lehet ö le akarja tenni, vagy azt gondolta hogy már leszokott rola de ujra rágyujtott. kerdezd meg, ne mi kelljen tippeljunk. Öszintén beszéljetek. és ha ez nem megy akkor szakits, ha igen akkor magyarázza el miért mondta. ilyen egyszerü
febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!