Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a mai 17-18as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a mai 17-18as korosztályról? A mai fiatalokról?

Figyelt kérdés
Annyira felszínesnek tűnnek,mindet csak a szex érdekli őket,fiúkat és lányokat egyaránt.Már rég rájöttem,hogy rosszkor születem.Az én korosztályom(18 leszek)élet javarészt csak a bulizásról és a szexről szól,tisztelet a kivételnek.Nem bírják elfogadni,ha vki nem olyan mint a többi.Pl a 18. szülinapomra nem ivászatot terveztem,hanem egy cukrászdát és egy jó kis beszélgetést.Annyira jó lenne találni vkit,akivel el lehet menni sétálni,sokat nevetni,beszélgetni,és akit nem csak a külsőségek érdekelnek.Komolyan velem van a baj?Koravén lennék?Már várom a középiskola végét,mert itt elegem van ebből a "mindennek és mindenkinek megfelelni" elvből.Pár napja megismertem egy srácot,nagyon aranyosnak,kedvesnek tűnt,de sajnos csalódnom kellett.Az egész arra ment ki,hogy közel kerüljön hozzám és nyomuljon.
2010. okt. 24. 13:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
jol írod,tisztelet a kivetelnek...de mar minden fiatal a szexre es a penzre megy...es mar ugy latom hogy a 14-16evesek is
2010. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
igen,sajnos már nem csak ez a korosztály,hanem a fiatalabbak is..
2010. okt. 24. 13:38
 3/23 anonim ***** válasza:

A jövő nemzedékei...:D

Megőrülök,ha afiam is iylen stílusban fogja nyomni,mint ezek....

2010. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha mész egyetemre, fősulira ott találni olyat, akit nem csak az érdekel:) LEgalább is nekem sikerült:D 22l
2010. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ma mar mindent a penz mozgat. Minden felszines, kulsoseges, nincsenek valodi ertekek. Az emberek nem tudnak szeretetet adni sem fogadni. Az ingerkuszob egyre kiljebb tolodik, igy mar megse lepodik senki ha azt hallja, hogy "16 eves fiuk oralis szexre kenyszeritettek egy lanyt". Egy ilyen hir valoban eltorpul a gyilkossagok mellett. Egyre gusztustalanabb vilagban elunk es nagyon sokan ezt meg csak eszre sem veszik. Ugy orulok, amikor ilyen ertelmes 18 evesek irnak, tudom, hogy azert akad meg. :) 18/L
2010. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm!ebben reménykedek még én is.hátha kitárul a világ előttem!:)
2010. okt. 24. 13:43
 7/23 anonim ***** válasza:
Érdeklődnek a szexualitás iránt ez ebben a korban normális, a de az ivászatot én is ellenzem
2010. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

utolsó kettő:)bennetek van minden reményem.:)

köszönöm:)

2010. okt. 24. 13:44
 9/23 anonim ***** válasza:
Az erkölcsről jobb ha nem is beszélünk.
2010. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
"Tiszta erkölcs, mely ha megvész ,Róma ledől s rabigába görbed"
2010. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!