Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod azt írná egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod azt írná egy másik nőnek hogy ha nem lennél messze és nem lennék foglalt szóba jöhetnél, te mit gondolnál?

Figyelt kérdés
Nos a szexuális életünk az utóbbi időben elég szar, ritka és túl rövid. Bevallom nem gondoltam csak néha, hogy valami másik nővel is írkál. Beleolvasni a telefonba se kellett volna, de hajtott a kíváncsiság, amúgy feszt nála van. 8 éve vagyunk együtt. Megkérdeztem tőle az volt a válasz hogy ezt csak úgy írta, nincs ebben semmi ha olyan lett volna kitörli. Hát nekem erről tök más az elképzelésem. Én nem írok másnak ilyet, max akkor írnék ha úgy is gondolnám.
febr. 13. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám. Menjen akkor hozzá.
febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam már nem fér bele.

Ha már gondolatban megcsalt akkor tényleg csak a távolság miatt nem tette meg a valóságban is.

Ez minimum azt jelzi hogy ő már kifele van fél lábbal a kapcsolatból.

febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Melegen akarja tartani a lehetőségeket. Aljas dolog. Menjen, ha akar, nehogy már te legyél a boldogságának a gátja.
febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Minden pasi lefekudne minden 2.nővel is. Ebben semmi új nincs.
febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4es hát nyilván. Na de felhozta újból a témát hogy ez nem jelent semmit.

Mondtam hogy semmi gond akkor menjen ismerkedjen ő is meg akkor én is és kész.

Aztán mondja de nem akar.... Hát boldog Valentin napot 🤣🤣🤣 amúgy se nagyon tartottuk.

febr. 13. 20:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy érdemes szakítanom, mert első adandó alkalommal félre fog lépni.
febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kidobtam az exemet hasnolóért.


Megjegyzem, a másik nő csak hülyítette, én szakítottam, maradt egyedül 🤣, azóta sincs senkije.

febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Holnap van valentin. Addigra elfelejted mikor kivel akar k.félni.
febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fér bele! Nem is “csak gondolta” hogy megcsaljon, hanem már el is kezdett írkálni a csajnak. Ha nem kapod rajta ki tudja mit csinált volna! Szerintem megunta a banánt és új lehetőségeket keres.
febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kuka.
febr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!