Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt gyerek féltékenységéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt gyerek féltékenységével mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, a párom elvált, van egy 20 éves gyereke. Egyke a gyerek, és mindene apja. Eléggé el van kényesztetve, azt hiszi ő a világ közepe. A párom adja is alá a lovat. A lány ki akarja sajátítani az apját, a kapcsolatunk kárára. 20 évesen kikötötte az apjának, hogy nem akar testvért, velem meg közölte, hogy az apja mindig az apja marad. Gyakran előttem hozza fel a párom volt nejét, hogy tudod apa, amikor anya stb, meg beszámol az anyjának a dolgairól, és akkor ott előttem elkezdenek nosztalgiázni. Én ilyenkor végighallgatom őket, de kivülállónak erzem magam, mert a lány szándékosan hoz fel olyan régi csaladi közös emlékeket, amikhez nekem semmi közöm, és emiatt hozzá sem szólok a dolgokhoz. Előttem nosztalgiáznak. Sajnos a párom nem veszi észre a lány felém intezett gúnyos mosolyát, és színjátékát. A párom érthető hogy ragaszkodik a lányához, de nem egy 2 éves gyerekről van szó, aki körül forognia kellene a világnak, pláne nem a kapcsolatunknak. Én erősen túlzásnak érzem ezt a szimbiózist. Kb a reggeli produktum állaga (nagy wczés) is téma köztük. Az jó, hogy ilyen szoros a kapcsolatuk, de nincsenek egészséges határok, és ennek a lánynak sosem voltak. Nem olyan mint egy felnőtt 20 éves, hanem mint egy 2 éves. En meg nem tudom mit kezdjek a féltékenységével, hogyan kell ezt kezelni helyesen?
febr. 16. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
56%

Készülj fel,a gyereke volt mikor megismerted is, hozzászólásokra,és

hogy le leszel szólva mindennek.. :-)

febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
81%

Én azt javaslom,valahogy bírd még ki azt a 2-3 évet amíg lesz komoly pasija,

akkor el fogja engedni az apja ilyen irányú zrikálását,remélhetőleg.

Én biztos nem tudnám ezt elviselni,de ezért nem is gyerekes pasival kezdtem soha..

febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmit sem fogsz tudni kezdeni azonkívül, hogy lelépsz. Ugyanis apja is benne van nyakig.
febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 anonim ***** válasza:
100%

Neked szerintem sehogy nem lehet helyesen kezelni. A nagylány viselkedése egyáltalán nem normális, ahogy csüng az apján és próbál téged a körön kívülre lökni. Sikerrel. Mert a párod ezt hagyja, ebben partner.

A párod dehogy nem látja, hogy mit művel a "gyerek". Csak nincs kedve konfrontálódni és fél, hogy akkor elveszítené ezt a feltétlen ragaszkodást.


Nem sok boldog jövőt jósolok neked ebben a szituban.

febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/110 A kérdező kommentje:
Jó, felkészülök... de nem egy fiatal vagy kiskorú gyerekről van szó, hanem egy 20 évesről, aki így viselkedik. Ez a gond.
febr. 16. 11:55
 6/110 A kérdező kommentje:
2-es van neki pasija, együtt is élnek! Megis olyanokat tesz 20 éves létére, amiket leírtam.
febr. 16. 11:56
 7/110 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hagyd el, a csaj pedig nem normális. Ha az apja nem veszi ezt észre a kisajátítást és nincs benne annyi tisztelet feléd, hogy nem előtted nosztalgiázik, akkor hagyd el. A lány tényleg egy 2 éves szintjén van aki nem hagyja élni az apját, nem hagyja hogy boldog legyen, téged meg a kapcsolatodat a pároddal tönkre akarja tenni. Egy önző kis senki az a csaj. Te jobbat érdemelsz.
febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 A kérdező kommentje:
Én is finoman szólva túlzásnak tartom ezt a beteges szimbiózist. A lány nagyon el volt kényesztetve, mindent megkapott, és ugy bánik vele még mindig az apja, hogy ajnározza: a lánya a legügyesebb, a leg leg leg... és már bocsánat de átvitt értelemben nyalja a lány se..ét. Eleggé egoista is lett a lány, es arrogáns, lekezelő. Sosem voltak határok szabva neki. És igen, igaz hogy a párom is benne van ebben, es én már ugy látom, hogy ez nem is szülői szeretet, hanem birtoklás. Ami kölcsönös.
febr. 16. 12:00
 9/110 anonim ***** válasza:
52%

A gyerekem akkor is a gyerekem, ha én 80 vagyok ő meg 50.

Ha tudja is az apuka, hogy ez nem helyes, és mondja is a lánynak, hogy ne így viselkedjen, de ő mégis így viselkedik, akkor nem tud mit tenni. A gyereke a gyereke, lásd első mondat.

Megszoksz vagy megszöksz.

febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem tudom miket magyarázhatnak a páromnak (a lány meg a volt nej) mert volt hogy megkaptam: azt akkarom hogy többet ne jöjjön a lánya. Holott ilyet sosem mondtam, meg sem fordult a fejemben. Engem a határok hiánya zavar.
febr. 16. 12:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!