Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek, ki volt köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ki volt köztetek távkapcsolatban, meséltek róla?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy a mi kapcsolatunk az elejétől kezdve tavkapcsolat, kb 7 órányira lakunk egymástól kocsival. Sajnos nem annyira rugalmas a cégem, hogy egész hetet is tudjak a párommal is lenni, plusz ugye kint is van egy életem, ő Pesten lakik. Szeretem őt, de már véget ért a mézes hetek időszaka, a szerelmünk inkább egy kölcsönös szeretetbe avanzsálódott. Nem könnyű, mert ha visszajöttem, két nappal késöbb jön a kérdés, mikor leszek megint otthon. Próbálunk sokat tervezni, amit ki tudunk hozni a budzsenkbol. Pl majusban megyunk kulfoldre, meg marciusban is Becsbe. Sajnos a munkam miatt nem tudok egesz heteket vele lenni. De mikor tudok, szinte mindig vele vagyok. Nem konnyu azert sem, mert ilyenkor a szuleimrol is le kell mondanom, ha nala vagyok Pesten. Jo h igy tervezgetunk mjndig, de hianyzik a sponteneitas igy, es nem tudom meddig mukodhet egyutt a kapcsolatunk. Lassan egy eve leszunk parkapcsolatban.

febr. 18. 23:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!