Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve vagyunk együtt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyunk együtt és legutóbb vita után megpofozott hogy én hisztizek. Akkor el akart hagyni, hogy én vagyok a hibás mert ezt kivàltottam belőle, azóta újra megtette de nincs bűntudata, mi legyen?

Figyelt kérdés

Legutóbb már úgy jött nekem hogy csak rosszat szóltam, hiába kertem ne tegye, mintha úgy érezné hogy neki fenyíteni kell, nevelni és utána ő jól erzi magat és azt mondja reméli nem leszek többet olyan és hogy észhez tertem, de amit ő csinalt az semmi, jogos. Befogta a szamat, erosen szoritott, kozben karomkodott es ha meg mertem szolni adott egy pofont, fogjam be. Bugyimat letepte, hajamba kapaszkodott es rangatta a fejem nagyon fajt, olyan volt mint aki meg akar eroszakolni, de nem tortent.

En sose talalkoztam ilyennel, mi baja van ennek a ferfinaak



febr. 20. 11:58
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
96%
Végig se olvastam, annyi elég volt, hogy megpofozott. Számomra nem lenne több kérdés, ennek a kapcsolatnak annyi, kuka. Hacsak nem vagy mazochista.
febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
95%

Szakíts!!!


Ennek nm lesz jó vége...

febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
94%

Pont azt csináltam,mint az első.

A nagy betűs részig jutottam a kérdésben.Azonnal törlés az életedből!

febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
93%
Ez kérdés? Vagy neked ilyen paraszt kell? Akkor sok boldogságot...
febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Szerintetek el tud borulni az agya annyira hogy maradando serulest okoz? Az a baj hogy azt latom rajta hogy hiaba szolok hogy ne mert faj, egyaltalan nem erdekli sot utolag sem ban meg semmit, azt hiszi jol jart el
febr. 20. 12:08
 6/50 anonim ***** válasza:
94%
Igen tud borulni. Te minek vagy vele ?
febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarod várni, hogy maradandót okozzon? Lelked rajta...
febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
93%

Miért vagy még mellette?????????????

Azonnal hagy ott!!!!!!!!

Igen,sőt ha ott maradtsz biztos,hogy fog is!

febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Dehogy szeretnm, igy is felek hogy mit mondhatok , be kell fogni a szamat. Azt mondja hogy ô a ferfi, neki ne pofazzak vissza
febr. 20. 12:15
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, minek vagy vele? Azt várod, hogy 100an leírjuk, hagyd ott? Magától nem egyértelmű, hogy mit kellene tenned???
febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!