Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek határozott jövőbeli tervei vannak, az ennyire visszatetsző lehet?

Figyelt kérdés
Adott egy viszonylag friss (kb. 3 hónapos) kapcsolat. A férfi a 30-as évei közepén jár, a nő 10 évvel fiatalabb. Szeretik egymást, alakul a kapcsolat. Amikor azonban a nő egy beszélgetés alkalmával felhozza, hogy nagyjából 5 év múlva szeretne családot, gyereket, akkor a férfi megrémül és kihátrál a dologból, pedig (állítólag) szerelmes a nőbe. Mi lehet akkor a gond?

febr. 21. 13:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%

Nekem se tetszene ilyesmi pedig nő vagyok.

Nem akarnám leláncolni magam egy terv működése szerint.

Akkor kéne gyermeket vállalni, vagy esküvőt tartani amikor mindkettő félnek megfelel és nem az egyik fél álmai alapján.

Ilyesmiben nem vennék részt én se!

febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ezek szerint tervezni sem érdemes? Arról sem volt szó, hogy biztosan az illetővel történne meg a dolog. Mindenki máról holnapra szeret élni?
febr. 21. 13:45
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Én mindkét oldalt meg tudom érteni. Azt szerintem fontos tisztázni hogy idővel szeretnél gyereket. Ha másik fél nem szeretne, felesleges az időt húzni, jól teszi ha kihátrál minél korábban. És ez nem az ő leminősítése, hanem csak nem egymást keresitek. A szemét dolog az lenne ha hitegetne évekig. Viszont az hogy 5 éves tervet írsz mi mikor legyen nekem is fura lenne.
febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
28 éves leszek, nem mindegy, ki hogyan tervezi a középtávú jövőjét.
febr. 21. 13:49
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nő/férfi lét kérdése, inkább azé hogy ha egy férfi 40 felé tapos és még nincs családja (plusz fiatalabb csajokkal is kezd) akkor az nem egy olyan ember akire jövőt lehet építeni.
febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem egymást kerestétek. Ennyi.
febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez annak visszatetsző, aki nem azt akarja, mint te, és így mást kellene keresnie, de lusta hozzá.
febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látom a problémát. Nem egyeznek a terveitek és ez kiderült hamar! Te is jól csináltad mert felvázoltad neki te mit szeretnél de ő is mert akkor ő meg lépett, nem rabolja el tőled az éveidet. Ahogy írták is, nem egymást kerestétek.
febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szerelmes, nem jelenti azt, hogy akar gyereket.
febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A jövőt senki nem làtja, hogy hogyan alakul. De egy biztos, ha egy kapcsolatban bárkinek meghatározott célja van, azt tiszteletben kell tartani. Adott esetben a családalapítás. Egyik fél sem kérheti a másiktól hogy adja fel az álmait érte. Ezt vagy önszántából teszi az adott fél vagy nem. Ha nem, akkor el kell engedni.
febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!