Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szolnal ha a parod neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnal ha a parod neked nem fizetne amivel tartozik de maganak vasarolna?

Figyelt kérdés

Van egy közös átuhitelünk ami az én nevemen van,egy telefon neki egy nekem és legutobb is megjott a szamla a reszletrol mutattam is neki de csak siri csend volt a valasz es erre rá par napra meg vett magának egy telefontokot ami majdnem ugyanannyiba kerul mint a részlet amit nekem kellene adnia...

Es azt meg el is felejtettem,hogy elofordult mar tobbszor is,hogy azt mondta nem tudja fizetni aztan ekozben egy telefonszolgaltatotol elhozott egy uj telefont szinten reszletre mivel "mar regota nezegette es milyen jó"

Amit en kihoztam neki hitelre meg ezek szerint nem is becsuli....es meg azt mondja en piszkalom mindig azzal,hogy nem fizet es nem lehet velem megbeszelni...mikor legutobb is mutattam nrki a szamlat annyit sem mondott,hogy "figyelj gizi ne haragudj de szarban vagyok anyagilag azon vagyok hogy kovetkezo honapban oda tudjam neked adni vagy vallalna egy kis plusz munkat vagy valamit ....


febr. 24. 05:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azert vett magának másikat hogy kelljen neked fizetni amit vettél inkabb visszaadja a telot.
febr. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
*ne kelljen
febr. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem volt ez már egyszer?
febr. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De ha akkor miert nem fizeti ki elobb nekem es utana vesz masikat?


3-as en most eloszor irtam ilyen kerdest

febr. 24. 06:18
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem most eloszor! Már irtad ki korábban is! 🤣
febr. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem fizeti ki neked előbb, mert ő ilyen. Ismerem a fajtáját, sajnos volt szerencsém hozzá. Felelőtlen és szórja a pénzt - lehetőleg más kontójára. Mit gondolsz, miért a te nevedre lett kötve az az áruhitel?

Vond le a tanulságokat, és takarítsd ki az életedből, amíg nagyobb anyagi kárt nem okoz. Ez a fajta összeköltözés esetén is csak élősködik, nem fizet a számlákba, max ha nagyon veszekszel vele, akkor is csak hébe -hóba lök valamit, bevásárlást sose intéz majd, mert a "kötelező" dolgokra sose lesz pénze, mire észbe kapsz, már nem lesz egy vasa se (vagy nem vallja be), te meg jobb hijján finanszírozhatsz mindent, amíg meg nem unod.

Örülj neki, hogy még idejekorán kimutatta a foga fehérjét, fogd a "megunt, de még ki nem fizetett" telefont, és tiltsd le mindenhonnan ezt a semmirekellőt. Fizesd ki, aztán add el, legalább ennyi károd térüljön meg.

febr. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

De ha akkor miert nem fizeti ki elobb nekem es utana vesz masikat?

Miért nem kérdezed meg tőle?

Én inkább tőled kérdezek: Tényleg ezzel az emberrel tervezed a jövődet? Tudnál benne bízni azok után, hogy egy közös hitelt simán a nyakadon hagy? Elhiszed, hogy eltartana téged, miközben a gyerekeitekkel vagy otthon?

febr. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első írásod és ez között változott valami? Nem! Itt gyk-n akarod össze szedni a telefonra a pénzt? Vagy sajnaltatni akarod magad? Vele beszéld meg ezt a dolgot,úgy sem fog változni semmi sem az ő részéről. Dobjad ki a francba, élősködő egy lúzer.
febr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is dobd ki ezt a parazitát.

És egy életre tanuld meg, SOHA senki szarjára nem veszünk fel hitelt a saját nevünkre.

febr. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor is írtuk, hogy ez egy link, lehúzós alak, dobd ki.

Ha meg vele maradsz, akkor meg is érdemled.

febr. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!