Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várják el a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy autóval menjek értük?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párommal két hete ismerjük egymást, azóta minden találkozó előtt elmegyek érte és a végén haza is viszem. Ez kb 80km oda-vissza/alkalom. Szeretek vezetni, imádom az autómat, de azért ez akkor is sokba van, főleg, hogy a nő szeret autókázni, szerinte az egy jó program. Ma is találkozunk és kérdezte, hogy mikorra megyek érte. Mondtam, hogy nem tudok odaérni a megbeszélt időpontra, mert a szüleimhez megyek előtte, úgyhogy eljöhetne ő vonattal és felvenném, amikor leszáll. Azt hozzáteszem, hogy neki nem egy nagy összeg a vonatjegy, mert 26 év alatti. A múltkor pont mesélte, hogy milyen olcsó vonattal közlekednie. Ennek ellenére azt írta, hogy neki az se baj, ha később megyek érte, amikor végeztem. Válaszoltam rá, hogy az túl késő lenne már, egyszerűbb, ha vonatra ülsz, és megspórolunk vele több mint egy órát. Szerencsére nem erőltette tovább a dolgot belenyugodott, de azt még hozzátette, hogy reméli, haza nem vonattal kell mennie.
febr. 25. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta, mert jó program neki. Na meg kényelmesebb a vonattól.
febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nők. Az az egy nő, akit te választottál és összejöttél vele.
febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ő a harmadik nő, aki ezt csinálja velem. És mielőtt kialakulna a téves kép, hogy biztos egy plázacica. Nem, nem az. Egyetemista lány és egy kicsit stréber.
febr. 25. 10:19
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nekem van autóm,így részemről abszolút nem elvárás, felőlem találkozhatnánk félúton is az udvarlóval...

A te barátnőd kényelmes, ennyi a gond. Szerintem ezt meg lehet beszélni normális hangnemben egyébként.

febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert menőnek tartják.
febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Te is miért nem vonatozol inkább? Na azért van ez a helyzet egyes nőknél is, mint nálad. Sokkal kényelmesebb mint a vonat, meg az azon lévő sok igénytelen embert szagolni fiam. 🤷‍♀️
febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Mert kényelmesebb. Én is autóval szeretek járni, igaz a sajátom. De már ha van ilyen lehetőség nem járnék vonattal. Jártam eleget amíg nem volt autóm. Persze ez a sajátomra vonatkozik, mástól nem várnám el hogy mindenhova furikázzon. De attól még az autó tényleg kényelmesebb.

És egyébként nem túl figyelmes gesztus, ha randi után elvárnád, hogy vonattal menjen haza.

Az odaúttal én sem látok problémát. De este, sötétben én sem szívesen gyalogolnék egyedül a vonattól hazáig.

febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nyilván hazafelé elviszem, de azért néha feljöhet vonattal is hozzám, mert nyilván hozzájuk nem mehetünk. Igazság szerint eddig nem is zavart, hogy hoztam vitted, csak most, hogy mondtam neki a vonatot, és nem akarta. Kicsit olyan érzésem volt, hogy csak kihasznál. Lehet, hogy túlságosan elkényeztetem, mert hozom és viszem, illetve sok helyre elvittem már, ahol mindig én fizettem. Egyszer felajánlotta, hogy fizet, de mondtam, hogy nem, mert én hívtam meg. Illetve ő tanul, nincs keresete, én meg szerencsére jó pozícióban dolgozok, és meg vagyok fizetve rendesen.
febr. 25. 11:32
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Este, sötétben biztos nagyon jó hazavonatkozni, meg onnan hazakutyagolni, nem is értem, mi baja vele...

80km oda-vissza? Most akkor arról van szó, hogy elmész és "hozol magadnak" egy barátnőt pár órára egy másik városból, majd visszaviszed? Miért ő "megy" a Te városodba, és nem fordítva? Egyetemista, nyilván nincs saját keresete. Ha neked pénz a benzin, neki ugyanúgy pénz a vonat, ráadásul minek kellett két hét alatt elkapatni azzal, hogy érte mész? Két hete ismered, pontosabban ismerkedtek. Én biztosan nem mennék érte, jöjjön el magától, ha nálam beszéltük meg a randit, és max. hazavinném, ha késő éjjel végzünk, de én is mennék hozzá, ha ottanra beszélnénk meg randit.

febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Két hete ismeritek egymást, és máris a párodnak nevezed?

Ha ilyesmin megy a vita, akkor ez nem párkapcsolat, inkább csak szex. Amivel nincs semmi baj, ha egyikőtök sem akar többet.

febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!