Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy nárcisztikus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy nárcisztikus?

Figyelt kérdés

Felnőtt, 40 feletti ferfiről van szó. 2 hónapja vagyunk együtt, de a viselkedése finoman szólva problémás. Nekem, neki nem az, mert ő gyerekkora óta ilyen. Szóval ha vmi elromlik, ha valami nem megy neki elsőre, azonnal irtózatos dührohamot kap, közben káromkodik, az adott tárgyat ami nem működik püföli, vagy földhöz vágja. Ilyenkor lefagy az agyam, mert teljesen olyan, mint egy neveletlen hisztis 3 éves. Ezen kivül is vannak gyerekes tulajdonságai, leginkább a mérhetetlen egoizmusa, hogy minden úgy legyen ahogy ő akarja, akkor amikor ő akarja,

és ha valamiben hibázik, elkezdi logikátlan módon megmagyarazni a dolgot. Felelősséget semmiért nem vállal, és folyamatosan dicsérni kell alap dolgokért is. Este álomba kell(ene) simogatnom. Ha valamit akar akkor hízeleg, ha gond van, és felnőtt módon érvelek az állaspontom mellett, arra arrogáns lesz, és érzelmileg zsarol. Intimitásilag hűvös, nem ölős fajta, de ha neki kell ölelés, akkor jön a hízelgés, smúzolás. A volt exével tartja a kapcsolatot, de egészségtelen szinten. Mindig naprakész akar lenni az exe családi-rokoni dolgairól (elváltak), és azt mindta nem akar határt húzni az exével kapcsolatban. Mindenkit kibeszél a háta mögött. Tapasztaltam hogy engem is. Azt hiszem nárcisztikus, vagy egyéb személyiségzavara van, és nem volt még dolgom ilyen tipusú emberrel. Hogyan lehet megszakítani a kapcsolatot ilyennel?


febr. 27. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nárcisztikus. Ahogy írtad is: nagyon gyerekes. Az egyik exem teljesen ilyen volt. Van már egy gyerekem, nem kellett mégegy.
febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

“elromlik, ha valami nem megy neki elsőre, azonnal irtózatos dührohamot kap, közben káromkodik, az adott tárgyat ami nem működik püföli, vagy földhöz vágja. ”


Amint veled kapcsolatban sem az történik, ahogy ő azt elvárja ( reakcióid, döntéseid, ellenvéleményed, stb.), VELED IS UGYANEZT FOGJA CSINÁLNI!


Erre számíts!

febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen. Szakítassz vele vége finish tiltod mindenhonnan. Kéne a francnak egy ilyen ember az életembe.
febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem gyerekes. Ilyen jellemtelen, ráadásul indulatkezelési problémái vannak.


Lásd Katinka volt férjét.

Kidobni.

febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy nárcisztikus vagy sem, eléggé elviselhetetlennek tűnik a leírásod alapján és az már pont elég ahhoz, hogy kizárd az életedből.
febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Impulzív, gyerekes, hárítja a problémákat, érzelmileg éretlen, önző, jellemtelen, és áruló. Ennyit tudunk meg róla az alapján amit leírsz, személyiségzavarokkal meg kár lenne dobálózni, nem attól lesz jó vagy rossz ember valaki...


Egyébként van ennek az embernek bármi pozitív tulajdonsága is? Vagy minek vagy vele? Mert amiket leírtál, sokan már a tizedéért kidobnák, vagy össze se jönnének vele. Tehát?

febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os ezek apránként jöttek elő. Nagyon jól titkolta ezeket.
febr. 27. 11:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Gondolom ez volt a legjobb az összes közül. Ha valóban zavarna ez már rég kidobtad volna.
febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Fene tudja, nem akarok én itt áldozathibáztatni, de szerintem van jópár pont ami már az első pár randin kibukhat, ha odafigyel az ember. Úgy gondoltam bemásolom őket, de igazából kb a leírásod harmada, fele az látható előre, többnyire. Kivéve ha mondjuk elrejtette őket, de mivel elég buta embernek is tűnik, szerintem nem tudna ennyi negatív tulajdonságot kellő ügyességgel eltitkolni.


Na nem baj, szerencsére utólag kibukott minden hibája. Szóval így már nyugodtan szakíthatsz is vele, ha ez neked így nem megfelelő. Viszont a konkrét személyiségzavarokkal dobálózás tényleg kerülendő, így is kifejezetten káros mértékben terjedt el mostanra a felelőtlen és laikus cimkézgetés.

febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nos! Csak a hozzá közel állókkal ilyen, a külvilágnak teljesen mást mutat magából!
febr. 27. 12:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!