Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan nők akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők akiknek megromlott a férjükkel a kapcsolatuk viszont nem tudnak vagy valamiért nem szeretnének elválni?

Figyelt kérdés
Kizárólag ilyen vagy hasonló helyzetben lévő nők válaszaira lennék kíváncsi. Miért romlott meg a házasság? Miért nem lett válás?
febr. 28. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Én már ugyan elváltam, na de az nem 2 perc. Először illik átgondolni, beszélni róla, próbálni javítani. Sokan vannak így ilyen helyzetben, de ez nem azt jelenti, hogy belenyugodtak egy rosszba.
febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Rengetegen. Ha beleolvasol a felnőtt párkapcsolatok topicba, rájössz, hogy milyen sokan vannak. Egyszerűen nem lépnek ki, pedig szinte megölik egymást. Sosem értettem, miért jó sokaknak, hogy rossz, miért nincs annyi önbecsölésük és bátorságuk, hogy lépjenek.
febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl azért, mert egy fizetésből albérletet jelenleg nem lehet fenntartani. Olyan állást meg, amiből lehetne, 2 kisgyerekes anyukaként, akik állandóan otthon vannak valami betegség miatt, nem lehet találni. Gyerektartás egy vicc, főleg, ha apuka alig minimál fölött keres hivatalosan. És sajnos nem mindenki mehet haza szülőkhöz.
febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megváltozott, már nagyon nem az az ember akibe beleszerettem, akihez hozzá mentem. Nagyon bennem van a válás, de ugyanakkor még szeretem azt aki volt, és valahol még azt is látom benne.
febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kategória - szexuális rovat helyett, felnőtt párkapcsolatok tárgykörben lenne a helye.
febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4es Mitől változott meg?
febr. 28. 21:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!