Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmenthető a szexuális életünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető a szexuális életünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap kiirtam egy kerdest a szexualitas kategoriaba, ami arrol szolt, hogy a baratommal nem nagyon szexelunk egy ideje, legfeljebb havi 1x, pedig annyira nem vagyunk egyutt regota, es hogy en ezt nagyon rosszul viselem mar.

Nos vegul is tegnap a kerdes kiirasa utan ujra elbeszelgettunk (mar nem eloszor), es azt mondta, hogy o mindig a kedvemben akar jarni, viszont en magamtol soha nem kozeledek fele (ez igaz, viszont ez mar a lecsokkent szexualis elet eremenye, meg amugy is kellemetlennek tartanam, hogy a legtobb esetben ezek szerint nekem kene kezdemenyeznem - azt a havi egyet o szokta)

Meg felhozta azt is, hogy en magamtol sose bujok meg puszilgatom, es hogy ot ez zavarja. Viszont amikor tok joban vagyunk es nincs semmi veszekedes, akkor is szokszor nincs semmi, siman eltelik a hetvege szex nelkul, pedig lenne ra ido :s

van mindenfele program, mozi seta cukraszda, stb, de ez a resze valahogy megromlott.

Volt egy bizonyos stresszes idoszaka, akkor tavolodtunk igy el, (legalabbis akkor kezdodott ez a problema) es hiaba van vege annak az idoszaknak, a dolognak ez a resze igy maradt. En is ebben az idoszakban kezdtem maskepp viselkedni, hogy ne legyen olyan rossz, hogy mennyire nincs koztunk semmi. Viszont mivel ennek az idoszaknak vege, a problema megis igy maradt, igy meg en mar arra gondolok, hogy igazabol velem volt baja, es nem is az a stresszes idoszak volt gond.


Tenyleg egyre kevesebbet szeretgetem az utobbi idoben, de azert, mert tudat alatt mar eltavolodtam tole a szexhiany miatt.

Szerintetek ha en is megprobalok valtoztatni, es kozeledek fele, változat ez a dolog? Vagy ez csak az urugy? Nem szeretnek igy maradni de mar sokszor azt erzem ez nem lesz jobb, es csak nem meri megmondani hogy nem kivan/sajat maganak jobb :(


márc. 4. 10:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ez volt a tegnapi kerdes, ha valakit erdekelne

márc. 4. 10:22
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Elmondta, hogy te is kezdeményezhetnék mert neki ez hiányzik, akkor mi még a kérdés? Kezdeményezz, mutasd ki, hogy szereted és akkor majd látszik, hogy igazat mondott vagy sem.
márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem jó a szex, akkor nem jó semmi. Gyakorlatilag mint két barát úgy éltek.

Ennek nem lesz jó vége , mert jönni fog valaki bármelyik részről akivel fergeteges lesz a szex és borul minden.

Ha már többször át lett beszélve de megoldás nincs, akkor le kell zárni.

A második megoldás a szerető....

márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem, hogy ő azt gondolja, ezért én úgy viselkedek, ezért ő meg azt csinálja... Miért bonyolítjátok az életetek? Szeretitek ti egymást? Vonzódtok egymáshoz? Ha igen, mutassátok ki, ne agyaljatok!
márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A szex az jo, amikor van. Csak keves.
márc. 4. 10:32
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#5 , te most mit szeretnél valójában? Komolyan kérdezem.

Ha ennyire eltérő a libidó akkor az minden csak "nem jó szex".

márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nyilvan en szeretnek tobbet, de raeroltetni nem akarom.

Azt szeretnem, ha olyan lenne, mint regen, es arra voltam kivancsi, hogy szerintetek erdemes-e energiat fektetnem ebbe, vagy csak siman nem kivan mar a baratom, es felejtsem el.

Nekem jo a szex minosege, csak nagyon keves, es ezzel van problemam. Lehet, hogy neki akkor nem jo velem, csak nem akar megbantani. Nem tudom.

márc. 4. 10:39
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez már csak kínlódás. Ez nem lesz jobb, lehet hogy erőt vesztek magatokon és jó lesz 1-2 hétig utánna minden vissza áll.
márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Azért a belinkelt kérdésnél is milyen válaszokat írtak a tagok. Ennyi ember képes megelégedni a langyos phossal, csakhogy ne legyenek egyedül? Hihetetlen mennyi kapcsolatfüggő ember van, akik fiatalon, akar 30 évesen is lemondanak a szexről, mert nehogy már egyedül maradjanak. Szerintem ez szánalmas! Ne hallgass rájuk! Rohadtul nem kell megelégedned ezzel ilyen fiatalon (de még 40-50 évesen sem!), ha neked nem ez az igényed!


Szerintem nem passzol tök szexuálisan. Van ilyen. Én 6 éve vagyok együtt a férjemmel, 2 éve vagyunk házasok és van egy másfél éves gyerek is. Ugyanolyan intenzitással kívánjuk egymást, mint évekkel ezelőtt. Hetente egyszer biztosan együtt vagyunk, ha úgy jön ki akkor többször is. Kezdeményezz! Hiszen azt mondod, hogy ő ezt hiányolja. Én tegnap csak úgy elkezdtem puszilgatni a férjemet. Megölelgettem. Aztán mondta, hogy megkívánt és csináljunk valamit, mert jól esne neki. Ennyi. És én kezdeményeztem. Ha jól értelmezem, a párodnak is az érintés a szeretet nyelve, emiatt távolodtatok el. Menjetek el egy szexboltba, vegyetek valami szexjátékot és kicsit dobjátok fel! Ellaposodtak a dolgok. Ha dolgoztok rajta, akkor visszahozható, de ehhez mindketten kellettek. Viszont, ha csak megy a szenvedés, nem jó, akkor valóban jobb elengedni egymást és keresni olyat, akivel passzolnak az igényeitek.

márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem ismerlek benneteket. Nem lehet csak úgy tanácsot adni vadidegennek. Lehet más megszokások, plusszok kellenek ahhoz, hogy egymásra találjatok ebben a témában. Lehet ezek valami nagyon egyszerű helyzetek. Pl; mezítelen mászkálni előtte vagy fehérneműben. Kifejezni szavakban is, hogy szükséged van a testére. Még sorohatnék ilyeneket, de lehet haszontalan. Neked kell rájönni, hogy hogy lehetséges az amit szeretnél!
márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!