Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet azzal kezdeni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal kezdeni ha a nőnek nincs kedve a szexhez? 23N

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon stresszes vagyok, sokat dolgozok, sokat tanulok, így csak este vagyok otthon, és akkor sem az jut eszembe hogy szexeljünk. Most tartok ott hogy már 2 hónapja nem érzem rá az igényt, és az se hozza meg ha heti vagy 2 heti 1x eljátszom. Aki benne volt ebben a helyzetben az mivel tudta meghozni a kedvét hozzá?
márc. 4. 13:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan tudod, mi a megoldás, csökkenteni kell a stresszt. Vagy piálj be, de a partnered nem feltétlenül fog örülni egy részeg nőnek.
márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
47%
Új pasi kell, nem vonzódsz már a mostanihoz
márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%
Vonzó pasi kell hozzá.
márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%
Szereted, vonzódsz hozzá? Akkor a stresszt kéne mimimalizálni.
márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
A személyiségét imádom, most egy kicsit elhízott ami már kevésbé tetszik, de nem tudnám elképzelni az életem nélküle. Sosem volt ennyire törődő és odaadó barátom. Most készülünk házasodni.
márc. 4. 14:01
 6/33 anonim ***** válasza:
70%

Hát akkor jól írták előttem, nem vagy szerelmes, nem is tartod vonzónak. Így akarsz házasodni? Bolonddá teszed őt kérdező, hazugságra épül a házasság! Kihasználod őt a saját érdekeid miatt.

Jó hozzád...Te miért nem vagy hozzá az? Mocsokság amit művelsz. Ráadásul mégcsak 23 éves vagy. El fogsz tőle válni. Gyerekestül talán.

Nem ő a "Nagy Ő" a számodra és te se számára az "Igazi" neki.

Hová, mire fel akarsz esküvőt? Gondolkodj már milyen piszkos munkát végzel.

márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Szerintem én is jó vagyok hozzá. Mindig a kedvében járok, főzök neki előre, törődök vele, egy nap 10x elmondom hogy mennyire szeretem, és minden amit kell, csak egyedül a szex nem megy most.
márc. 4. 14:09
 8/33 anonim ***** válasza:
43%
Átkapcsoltál barátnő módból feleség módba.
márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy jó hozzá, hogy el ne hagyjon. De el fog. Oda jutsz, hogy még a két heti szex se lesz úgy fogod őt gyűlölni a saját butaságod miatt.

Szörnyű.

márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell naponta a szeretlek szót dobálni. Érezni kell. Te nem érzed. Akkor minek esküvő 23 évesen?
márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!