Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok mennyire szokott idegesiteni titeket mikor a parotok a hatterbol okoskodik es mondja meg nektek, hogy mit es hogyan kene tennetek, de kozben felelosseget persze nem akar vallalni a tetteiert?

Figyelt kérdés

Ez lehet barmi.


Hogyan mond meg a baratodnak, hogy hulye.

Hogyan kerj a fonokodtol fizetes emelest.

Hogyan vonj valakit felelossegre aki beszolt a baratnodnek.

Hogyan szereld meg az agyat, tv-t stb..

Hogyan vezesd az autot.


akarmi..



#felelosseg vallalas
márc. 4. 14:34
A kérdező szavazást indított:
1 picit idegesit nem veszes
2 elege idegesit, de sokszor nyelek mert papucs vagyok es inkabb nem szolok
3 elege idegesit es sokszor mar nem birom visszafogni magamat
4 Nagyon idegesit es emiatt orditok vele es veszekszunk
5 Egyeb
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, mert olyannal nem jövök össze, aki csak pofázni tud, de segíteni nem.
márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szinten nem fordul elő, de pl. tegnap az utca elején leparkoltam, a feleségem meg mondta, hogy miért nem megyek tovább, az utca végén is van parkoló. Mivel én sem csukott szemmel vezetek, mikor kiszálltunk, megkérdeztem tőle, hol is vannak azok az üres helyek. "Hát, ott a két autó között." Ja, az zöld, mivel füves rész, vagyis oda nem lehet beállni. Vagyis ha rá hallgatok, odahajtok, hogy megfordulhassak és visszajöhessek ugyanide.

Ezen alapesetben nem húzom fel magam, csak ő úgy áll hozzá, hogy meg van sértődve, ha hasonló esetekben csak azt hiszem el, amiről magam is meggyőződtem.

márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!