Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kedvel a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léda7 kérdése:

Miért nem kedvel a barátom családja?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt

A családom be fogadta, és szeretik, minden héten hétvégén nálunk vagyunk.

De fordítva ez így nem igazán működik, tehát nekik az élet körülményeik kicsit szélsőségesebbek, így ott alvás és hasonló elég neccesen lehetne megoldható.

Viszont úgy a 2-3.honapban mutatott be az anyukájának, és a tatajanak. Mielott haza vitt volna, lett neki és az anyjának egy kisebb vitája, mert úgy volt az anyja elmegy otthonról, mikor tudta, hogy haza visz be mutatni, de végül ott maradt.

Persze nem eset túl jól hogy mégcsak megismerni sem akart, de nem igazán problemaztam rajta.


Megtörtént az első találkozás anyuakajaval, és tatajaval, akik elsőre egészen rendesnek tűntek. Anyukája fotókat csinalt rólunk, tataja mutatta a cuccait, beszélgettek velem stbstb..

Ki derult ismertem úgy látásbol az anyját, mivel abban a suliban dolgozik ahová én régen jártam, és az öcsém meg mindig oda jár.

Igazából csak erről volt szó.

Így anno egyáltalán nem simpeltem a nőt, de így mint barátom anyukája ként teljesen normálisnak tartottam a találkozó után.


Aztán lettek fura dolgok, mint pl az anyja az öcsémmel kuldetet hozzánk pizzát, mikor itt volt a barátom. Tesóm haza hozta a barátom fogta és elrakta a táskájába.

Majd este mikor a családom már aludt csak én és a barátom voltunk fent elővette a két nagy szelet pizzát és elkezdte eszegetni a másodikat kezdte el enni, mikor már egy-ket falat maradt abból is és megkérdezi kerek e egy falatot?

Természetesen elutasítottam, de ezen teljesen meglepődtem, mert egyébként a barátommal tökre nem ilyenek vagyunk mindent megosztunk egymással...

Ráadásul nálunk anyáék, ha nálunk van a barátom külön rendelnek neki pizzát.


Ezen kívül voltam náluk kétszer csak így pár órára át mentem egyik alkalommal megyünk fel a barátomhoz az anyja, és annak baratnoje épp lépnek ki a házból, hogy mennek szolizni. Mikor vissza ért már pont készülődtem elmenni, és egyetlen kérdése az volt, hogy a "tesóm beteg volt-e múlt héten?"

Semmi más. Ez azért kicsit már furcsa volt.


Majd át mentem nem rég egyik szombaton, akkor az anyja szintúgy nem volt otthon, csak a tataja, aki szinte leignoralt.

Nem is köszönt nekem, csak bent voltam a szobába a barátommal, mikor sétált be az övébe, akkor én köszöntem neki, akkor elég szimplán vissza köszönt majd ment tovább.

Egyszer itt elmentem mosdóba, akkor hallottam hogy oda megy a barátomhoz és csak akkor beszélt vele.


És egyszerűen ezt nem értem, miért van ez??

Semmi rosszat nem mondtam róluk, a barátomnak se, amit tovább adhatott volna.

De ez az egész eléggé rosszul esik. Keresem magamban a hibat, hogy nem lennék szimpatikus, pedig szülők előtt elég tiszeltelet tudó, és segítőkész vagyok.


Vagy a barátom meselhetett volna rólam valamit, ami nem tetszik?


Rá kérdeztem a barátomnal, hogy ez így mi volt?

De nem tudott rá választ adni, csak hogy ne gondoljam azt, hogy nem kedvelnek.


Pedig mást nem igazán tudok hirtelenjében gondolni tény, hogy nem vagyunk olyan bizalmi viszonyban, hogy a barátom elmondja őszintén amit mondanak rólam, és talán ez jobb is így, de így csak találgatni tudok.


Ez mellett még ami ilyen téren furcsa, hogy az apukáját egyáltalán nem ismerem, ahogy a baratomhoz nagyon közel álló nagymamajat sem, és a nagynenjet sem.

Mintha nem is akarnanak megismerni, pedig a barátom eleinte erősen hangoztatta, hogy majd nekik feltétlen be kell mutasson.


Valaki volt már hasonló helyzetben, vagy ötlete arról hogy miről lehet szó, mi lehet itt a baj?



De lehet hogy túl reagálom ezt az egészet, viszont előző kapcsolatomban problémám volt ilyen téren teljesen utált az exem anyja olyanokat mondott hogy "eléri szakítsunk", "én és az egész családom manipulalja a fiát"...


Úgyhogy jó tapasztalataim még nem nagyon voltak.

Kíváncsi vagyok mások véleményére.



márc. 4. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Így nőkét tudom milyen érzés lehet, mikor nem tudsz csak a rossz dolgokra gondolni.

Amit tudok mondani és talán megnyugtat, vannak ilyen családok maradj velük ugyan olyan mint amilyen szoktál(kedves, segítőkész) és várd meg míg nyitnak feléd. Bár való igaz ezek nekem is furcsák lennének, ha végképp nem változik ez, akkor beszélgess el a barátoddal. Feljtsd ki neki hogy téged ez bánt mert úgy érzed, hogy te tettél/mondtál olyat.


18/L

márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!