Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van "joga"ezt kérni az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van "joga"ezt kérni az egyik félnek?

Figyelt kérdés

Egy kapcsolatban szerintetek a másik kérheti,hogy a párjának ne igazán legyen kapcsolata/kontaktja egy emberrel?


Pl a mi esetünkben más nemű kollega akivel csak haverok nyár óta. És elvileg nem akar tőle a férjem semmit kiábránditó számára mint nő de tudja jól h9gy engem zavar de még is irogatnak meg segít a csajnak.

Szerinte az én viselkedésem toxikus mert ameddig nem csal meg vele nekem nem lehet ilyen keresem hogy hanyagolja, nem szabhatom meg kivel milyen kapcsolata van. (Másokkalvaló kapcsolata nem zavar de ez igen, szerintem tökre nyomul rá a csaj)


márc. 7. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, ez a féltekenykedés szerintem soha nem jó. Viszont az se, hogy ő tudja, hogy ez zavar téged és szarik bele. Ezért fontos, hogy meg tudj bízni a partneredben, mert bizalom nélkül az egész egy folyamatos idegbetegség.
márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Nézd!

Szemét a férjed, ez tény .

De hogy ne te legyél a szemét, te is csináld ugyanezt.

Én megtettem és rendbe jött a lelkem.

Engem megcsalt, teljesen kibuktam, 1 év múlva megcsaltam, majd el pusztult.

Soha ne gondolja egy pali hogy amit ő megtehet, azt a másik nem teheti meg!

márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Van, de neked is szakítani.
márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Te is haverozhatsz, lehet fiubarátod, és amúgy nyugodtan járj el szórakozni nélküle, mert másképp azt hiszi hogy ő a te utolsó reményed és te mindig leszel neki. Így azt csinál amit akar….

Mutasd meg hogy neked is van más haver, vagy menj kirándulni, moziba, meg buliba.

márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A drága férjed hamarosan megfogja nyomni (ha már nem teszi!), a férfiak csak úgy nem barátkoznak főleg nem olyan nőkkel, akik nyomulnak rájuk. Te rád fogja majd fogni, hogy belezavartad a megcsalásba, a te hibád, mert nem bíztál benne és ő vigaszt keresett nála, ő megértette veled ellentétben.
márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Persze, nem szabadhatod meg, de basszus...Ó, persze, nem akar tőle semmit, de akkor is legyezgeti az egóját, hogy nyomul rá, és nyilván flörtölget vele. Szerintem régen rossz, ha már ezt kérni kell...normális pasi nem azzal növeli az egóját, hogy a felesége mellett más nővel "incselkedik", főleg nem kolléganővel...

Szerintem keményítsd be, és csináld te is, feltűnően csinosítsd ki magad, és nyilvánosan sz---rd le a fejét, aztán majd meglátja, hogy milyen jó is, az, ha az embert ennyire hülyének nézik és mennyire megalázó...

márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Hívd meg magatokhoz, hogy ha már ilyen jó barátok akkor szeretnéd megismerni. Ha a pasi nem megy bele akkor van ott valami.
márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ajajajajjj.Leszólta?Akkor nyugodj meg, hogy tetszik neki.A férfiak amúgy is csak hátsó szándékkal közelítenek meg nőket, "haverkodnak" velük.
márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem lehet ilyen elvárásod, tényleg azzal barátkozik, akivel akar.

Viszont abban meg teljesen igazat adok neked, hogy nem tetszik ez a szitu. Biztos, hogy kilóg a lóláb. Egy pasi nem írogat csak úgy egy nőnek, és nem segítget csak azért mert épp ráér. Azt meg el ne hidd, hogy kiábrándító neki külsőre. Csak azért mondta, hogy nem gyanakodj annyira.

Én megfogadnám a javaslatokat, kezdj el kicsit “ élni” , hadd birozgálja, hogy hova csinosítod ki magad.

Ő most tipikusan azt vallja, hogy akármit megtehet, te úgy is ott leszel neki.

márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jó Isten, gyere le! Megint eltúlzott kommentek vannak! Nem mondta a kérdező, hogy nyomul rá. Ha tényleg semmi ilyesmi nem látszik, akkor a srácnak igaza van.

Ilyen körülményekkel eltiltani nem lehet, csak komolyabb okokból.


35/F

márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!