Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan háborodtam fel ezeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan háborodtam fel ezeken vagy túllihegtem a dolgot?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerem a lányt, eddig minden nagyon jól ment, viszont most már elkezd zavarni, hogy nem engedi, hogy közös képet tegyünk ki a Facebookra, mert elmondása szerint ő a Facebookot kizárólag munkára használja. Illetve feltűnt, hogy lánynak aki a volt egyetemi professzorával dolgozik együtt, ő a főnöke, hogy a professzor szokott hízelgő üzeneteket írni a posztjaira és kis piros szívet is tesz néha hozzá.

Ezt kifogásoltam, amit a barátnőm csak annyival reagált le, hogy csak féltékeny vagyok és amúgy is mennyire rosszul esik neki, hogy én nem bízom benne és utána órákig hozzám sem szólt. A másik hogy azért is be szokott szólni mostanában, hogy én a Media Marktban vagyok eladó, ő pedig diplomás és ha nem muszály ezt ne mondjuk el a szüleinek.


márc. 7. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Szégyell. Szakíts. Nincs értelme a kapcsolatnak. Simán lecserél, ha szerez diplomás párt.
márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Azt elhiszem, hogy nem csal meg, de szégyell, mert alacsonyabb végzettségű és társadalmi státuszú vagy. Én se látok jövőt ebben a kapcsolatban.
márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Én nem szakítanék, ha jól érezzük egymást, és meg van a "kémia". A lány kicsit önbizalom hiányos. Nehezen vállal fel a szülei és a barátai előtt, mert nincs hozzászokva, hogy kiálljon magáért, és nem szeret kellemetlen kérdésekre válaszolni. Ezeken lehet (érdemes) dolgozni.
márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős a csaj. Ha sem a szülei előtt, sem a facen nem vállal fel, akkor csak addig lesz veled, amíg nem talál valaki jobbat.
márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Azért nem tesz ki veled posztot mert nem vállal fel. Ezekből jól kivehető. A többi kifogás.

Hogy egy ilyennel akarsz e lenni azt te tudod.

márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondat eléggé más kontextusba helyezi a dolgokat. Ne nagyon gondold, hogy ennek jövője lesz. Ha most le is nyeli a békát, és akár fel is vállal, akkor is ott lesz benne egyfajta megfelelési kényszer akár saját maga, akár a családja, barátai miatt. Jobban jársz, ha most kilépsz ebből a kapcsolatból, mert ha te nem teszed, idővel ő fog. Az meg csak a szerencsén múlik, hogy két hónap múlva, vagy 20 év múlva 3 gyerekkel, közös lakással, stb.
márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Ez a nő beteg!Dobd ki a francba úgy jársz a legjobban!/N/
márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, ne alázd magad tovább.
márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!