Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megjegyzésbe írom le a kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjegyzésbe írom le a kérdést mert a túl sok karakter miatt nem férne ide. ?

Figyelt kérdés
Pályakezdőként nagyon sokáig kerestem munkát több száz helyre leadtam konkrétan és sosem jött össze, végre egy napon felhívott egy Úriember hogy menjek be állásinterjúra én ennek nagyon megörültem, de a párom nem örül neki nem látom a támogatását csak a támadást meg semmi pozitív mondatot. Miért nem tud örülni egy kicsit és támogatni? Nem mellesleg kritizál. Lassan 5 éve vagyok a párommal 21 éves vagyok

márc. 8. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Milyen munka?
márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Kérdezted tőle az okát?

2. Úgy látja, nem neked való lenne.

3. Így, hogy függsz tőle, jobban irányíthat.

márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
69%
Attol függ milyen munka, ha szexmunka persze hogy nem örül, vagy ha valamiert a csavo rad mozdulna
márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezd meg tole


Es neki van-e munkaja?

márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az infó, kitudja mi van a háttérben még. Ti ismeritek egymást

Csak így amennyi le van írva ez alapján, nem értem. Ennyire féltékeny vagy csak szimplán bunkó? Nem jól hangzik.

Egy ilyen kapcsolat soha nem lesz jó, minél hamarabb szakítani kell

márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:

"Lassan 5 éve vagyok a párommal 21 éves vagyok"

A roma férfiak jobban szeretik, ha otthon van az asszony.

márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!