Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan valami kínzó érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan valami kínzó érzés gyötör a barátnőmmel kapcsolatban. Normális ez? Vagy csak én érzek így? Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mintha lenne benne valami nem őszínte és én erről nem tudok, csak idővel fog előjönni az az érzésem. A szexuális életünk nulla, pedig már több mint egy éve vagyunk együtt. Lehet nem akar mélyíteni a kapcsolaton. Nehezen nyílik meg, általában csomót beszél mellé. Talán ezért sem ismerem annyira. Lehet otthonról hozta a bagatellizálást, vagy még túl fiatal, igazából még 20 éves. Mások is mondták már, hogy szerelmesen néz rám és én is érzem, hogy szeret, meg mondja is mindig, de ez olyan betanult szövegnek tűnik. Úgy érzem, amikor nem vagyok vele, a szívem a torkomban dobog, ha rá gondolok. Szokott nyávogni, ha nem szeretné, ha valami nem úgy megy, ahogy ő akarja, vagy neki nem kényelmes, meg ilyenkor mellébeszél és kerüli, hogy egyenesen megmondja mi a baja. Meg a saját, vagy idegenek dolga neki fontosabb mint én. Másoknak akar megfelelni, tetszeni, nem magának. Félek, hogy rám fog unni. Ugyanakkor azt érzem, hogy más férfiak is érdekelhetik, pedig azt mondja, hogy nem érdekli más. Amúgy eléggé jól néz ki és sokan rá is nyomul(nán)ak. Olyan kis naívnak tűnik, aki most került ki otthonról és mindenkihez pozitívan áll hozzá, csak épp nem ismeri senki a lelke mélyét. Vagy csak én képzelem, hogy ilyen egyszerű és nemes gondolkodású.
2009. jan. 4. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Volt ilyen csajjal dolgom, és örülök, h vége lett. Nem miattam lett vége, de most, h logikusan végig tudom gondolni nagyon jó, h így alakult. Amolyan Hooliganses királylány feelingem volt... :) Az a helyzet, h azt mondanám dobd, de tudom, hogy úgy sem fogod tudni. Ettől függetlenül próbálj keresni valakit, akiben van érzelem, és ki is tudja mutatni.

Véletlenül nem nyavalyog, ha picit erősebben megöleled? :)

2009. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem nyavalyog, ha megölelem, van benen érzelem, ki is mutatja, de soha nem beszél az érzelmeiről, valami miatt nem tud róluk beszélni, egyszer-kétszer sírt, megvigasztaltam. csak ami a kapcsolat egy mélyebb formáját jelentené (pl. petting, szex) eléggé elutasító. :-( vagy csak lehet ő nincs tisztában velük? lehet, hogy nem szerelmes, csak nagyon nagyon szeret? akkor ebből lehet-e még szerelem?
2009. jan. 4. 19:26
 3/6 A kérdező kommentje:
de pl nyavalyog, ha a bugyijába nyúlok, olyan frigid csaj ... :( próbálom kineveleni ebből több-kevesebb sikerrrel
2009. jan. 4. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem probalj kicist erelyesebb lenni es figyelmen kivul hagyni a nyavolgasat. probalj kiszedni belole egyenes valasozkat, kicist kenyszeritsd ki belole a valaszt ha vmit tudni szeretnel, a vegen juss el oda h de igen vagy nem??? vagy pedig meselj neki vmi szemleyeset es kerdezz ra h o hogy velekedik es h neki volt-e mar ilyen tapasztalata. 20 evesen eleg fura h ennyire nem kivanja a szexet.....de elkepzelheto h fel tole. biztasd, nyugtasd meg, beszelj rola. nem baj ha o nem mond semmit 1 darabig, lehet h tenyleg nem tud eztazt.

minden esetre eleg furcsa lany elhet, csodalom h ilyen turelmes vagy vele.

2009. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
türelem kell hozzá, az tény, de legalább fejlődőképes, igaz kis lépésekben ...
2009. jan. 4. 21:48
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. jan. 5. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!