Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan pasi, aki tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, aki tényleg nem “azért” nézi meg egy nő fenekét az utcán?

Figyelt kérdés

Párom persze tagad, azt mondja nem gondol ilyenkor semmire.

Én nem szoktam szólni érte már, de ha megnéz egy nálam jobb nőt, utána mindig goromba, sőt, volt, hogy engem baszott le, mikor ő lebukott a nézegelődésben pedig én nem szóltam neki, nem csesztem le.



márc. 20. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi másért kéne megnézni egy nő valagát az utcán?

Összehasonlítani egy paralellepipedonnal?

Valószínű azért ideges, mert azt nézed folyton, ő mit néz, kontroll alatt van.

márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Másnapos Sárkány ***** válasza:
65%
Túlliheged. Általában minden nőt megnézünk az utcán aki kinéz valahogy és ilyenkor nem játszódik le olyan szintű gondolatáralmás amit feltételezem te látsz a párod fejébe. Legtöbbször le van rendezve annyival, hogy fúúú de jó segge/lába/melle/akármije van, pár perc után pedig el is felejtjük.
márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem mivel tudja, hogy téged zavar azért akad ki. De nagyon nem jól csinálja, mert el kéne zavarni pszichológushoz, vagy a fenébe!
márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nő vagyok, de még én is megnézem a férfiak fenekét is, igazából az összképet és ugyanúgy nőket is. Nincs ebben semmi. Még néha az is eszembe jut, hogy nagyon jól néz ki, biztos tud is valamit és megyek tovább, sőt olykor egymásnak szoktuk mutogatni, hogy melyik emberen milyen öltözék, testrész tetszik, szemek, haj, illat és ennyi. A szépet/jóképűt megnézi mindenki, de még a kevésbé jó külsővel megáldottakat is. Mi ezzel a probléma kérdező? Azt hiszed megcsalna? Azt úgyis megteszi ha becsukja a szemeit előtted.
márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Amikor megismerkedtünk, zavart. De, most is zavar csak nem azért mert annyira szeretem őt, hanem mert engem hoz vele kellemetlen helyzetbe, mert észreveszi a másik nő, hogy a pasim őt nézi és általában lesajnálnak. Nem tartom kontroll alatt és nem is tartok attól, hogy megcsalna, mert annak a híve vagyok, hogy ha ezen rágódok, megteszi ha akarja, ha nem, akkor is. Az ő lelkiismeretén szárad nem az enyémen. Azt nem szeretném, ha hülyét csinálna belőlem! Nagyon nem viselem el a hazugságot és azt sem, ha valaki ösztönlényként viselkedik.

Engem az zavar nagyon, hogy nem tudok mindig a szemébe nézni, ami ösztönös dolog, mert olykor éppen egy másik nőt néz én pedig szeretettel nézek rá, majd ő erre engem rángat ki a seggéből. Olyan érzésem van, hogy olyankor zavarom őt és hogy arra gondol, bárcsak egy olyannal lenne együtt, vagy esetleg azért zavarom, mert leszólítaná és megint csak rohadtul zavarom a jelenlétemmel. Volt, hogy elkezdett lökdösni és kiabálni a semmire… mert azt hitte lebukik, ezzel akarta rám terelni a figyelmet.

márc. 20. 19:38
 6/17 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele együtt kérdező? 🤔
márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Figyelj! Kuka a csávó, tipikus ösztönlény.. ha a másiknak rosszul esik és nem alakít rajta akkor nem érdekled igazán.. nem tisztel..
márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ebben nincs semmi, de ahogy viselkedik az nem szép dolog. Neki is lazábban kéne vennie és én is lazábban venném, de ez, amit ilyenkor művel szerintem nem normális. Megnéz mást tegye, de utána elég rendesen érezteti, hogy rohadtul zavarom… szerintem olyankor összehasonlít azzal a másik nővel. Ezzel nem tisztel, nem azzal, hogy van szeme és lát is vele…Van egy közös gyerekünk, lépni nem tudok a kapcsolatból…
márc. 20. 19:44
 9/17 Másnapos Sárkány ***** válasza:

#5

Ezt igazán megírhattad volna a kérdésed leírásában, mert így teljesen más a helyzet. Gyakorlatilag egy bántalmazó kapcsolatban szenvedsz amiből jó lenne mihamarabb szabadulnod.

márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát ja, ezt az elején fel kellett volna tüntetni. Hagyd el!
márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!