Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem éreznétek a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éreznétek a párotokat túlzottan hipokritának ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párom szellemi munkát végez, ahogy én is, de jellemzően ő az, aki a szüleitől kezdve mindenkinek úgy szokta előadni, mintha gyilkolnák a munkában, annyira kemény lenne, mindezt úgy, hogy hétszámjegyű nettó keresete van havi szinten, tehát bőven kompenzálva van.

A helyzet azonban az, hogy csak ezen a héten 3x engedték el 2-4 órával hamarabb, mint a tényleges munkaideje, amivel nem lenne semmi gond, tényleg örülök neki, csak amikor másnap, vagy aznap mondja nekem, vagy akármelyik ismerősének, mennyire kemény napja volt, azért nagyon nehéz vagy csak forgatnom a szemem, vagy megmondani neki, hogy kicsit az önsajnáltatást visszafoghatná, mert azért nekem nem úgy tűnik, mintha kicsinálnák a munkahelyén.


márc. 22. 14:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Te honnan tudod, hogy nem csinálják ki, vagy bírja a strapát, te vagy ő?
márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Simán lehet kemény egy 5-6 órás nap is. Vagy netán ott állsz mellette a munkában, ismered minden főnökét, kollégáját, kire mennyi feladat hárul, milyen határidők vannak, stb? Ha ilyen párom lenne mint te, nem sokáig lennék vele.
márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Én személy szerint az gondolom, érzem, hogy egyáltalán nem szereted a párod. Nem aggódsz érte, hogy nem-e depressziós, kiégett munka kapcsán. Te szerinted hipokrata.

Szerintem meg érzéketlen vagy.

márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem a munkanap hosszától függ, hogy nehéz volt-e az a nap vagy sem. Én hiába vagyok teljes 8 órákat jelen, ha a nap nagy részét kávézgatással és tiktokozással töltöm, nem lesz attól megterhelőbb, mint a férjem munkája, aki potenciálisan feleennyit dolgozik egy nap, azt is rugalmasan, de négyszer annyit kap mindezért, mint én. Nem véletlenül.
márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha napi csak napi egy órában intenzíven aláznának, sürgetnének, baxogatnának, arra azt mondanám, hogy kemény napom volt. Olyannyira, hogy nem vállalnám milliós nettóért se.
márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik, hogy valami Z generációs puhány vagy, mert szerintem ha körülnézel, emberek mennyit ingáznak, dolgoznak, és mindezt mennyi pénzért, akkor már csak a munkavégzés során szívrohamot kapnál.
márc. 22. 16:11
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell ahhoz Z generációsnak sem puhánynak lenni, hogy az embernek legyen valamiféle minimális elvárása a munkahelyével illetve a munkahelyi bánásmóddal kapcsolatban. Sőt, szerintem pont, hogy többeknek kellene "Z generációs puhánynak" lennie, hogy univerzálisan sehol se legyen elfogadható vagy egyáltalán opció az alulfizetés, a részleges bejelentés, a munkavállaló kihasználása, a s.fej főnöktől való függés és társai. Nem kell egész nap lógni a melóból, nem azt mondom, de ha mindenki egységesen felállna és azt mondaná, hogy mostantól ezt NEM, akkor nem lenne ilyen érved, hogy mások mit tűrnek el a minimum megélhetésért cserébe. Szóval ez inkább a korábbi generációk szégyene, hogy a munkaadó kb bármit megengedhet magának.
márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Én 91-es “puhány” vagyok, nem tűröm a munkahelyi alázást, kihasználást semennyi pénzért, max 30 percet vagyok hajlandó utazni munkahelyre, és maximum 40 órát vagyok hajlandó dolgozni egy héten. De úgy teszed tönkre magad, ahogy akarod, én inkább a szabadidőmhöz és a mentális épségemhez ragaszkodom. :D
márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7.

Így van. A munkahely nem arról szól (nem arról kéne szólnia), hogy kihajtod a beled valami alul fizetett munkában, és megsem becsülnek, örülj, hogy dolgozhass.

márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Én pedagógus vagyok és nem sok órá dolgozom, de hidd el például ez is tid nagyon kemény lenni. Szeretem a munkám, a gyerekeket, de vannak olyan napok hogy csak nézek magam elé munka után.
márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!