Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék túllépni rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túllépni rajta? Gondolataimat elterelni?

Figyelt kérdés
A volt munkahelyemen megismertem egy lányt. Mind munkában, mind magánéletben jól kijöttünk, szimpatizáltunk egymással, mely esetenként kölcsönös flörtölgetésekben, vagy több órás beszélgetésekben is megnyilvánult. Jól működtünk egymás mellett. Mivel nem volt közömbös számomra, ezért többször próbálkoztam nála randit kérni, bele is ment, sajnos azonban a végén az egészből nem lett semmi, pedig el tudtam volna vele képzelni egy komolyabb kapcsolatot is akár. Most már eltávolodtunk egymástól, más helyen és térben dolgozunk, de nem tudom kiverni a fejemből Őt, sokszor változó időközönként az eszembe jut...túl kell lépnem rajta, tudom. De ez valahogy tudat alatt nem megy....mit tudnék csinálni ellene? Mit tudtok javasolni?

márc. 24. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss másokra. Es ne ragadj le egynél. Mert éveken át is le lehet ragadni a semmin.
márc. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
76%

1, nem képzelegni kell, hanem a valósàgot meglàtni. Valszeg lepattintott. Ő, és nem te őt. Hagyd rà.

2, elég sok nő van még kis orszàgunkban. Lógasd be a sneclikét, legyél nyitott.

márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem lett semmi a randiból?
márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tudom, nyitni kellene mások felé, próbálok is eszerint eljárni, de azért még néha néha eszembe jut Ő. Fontos volt nekem.


Utolsónak, magam se tudom, többször kezdeményeztem nála, eleinte rögtön elfogadta a meghívást, majd később csaknem minden alkalommal, még olyat is, amit Ő maga kezdeményezett irányomba,lemondott. Mindig valami egyéb program miatt persze.


Amikor pedig meguntam mindezt a macska egér játékot, konkrétan rákérdeztem nála, mi a gondja....a válasz annyi volt, nem áll készen egy új kapcsolatra, jó neki most az egyedüllét.


Viszont nem értem, értettem ennek tükrében, hogy mi végre nyilvánult meg úgy irányomba ahogy. Pláne akkor, ha amúgy ismert előtte, hogy a másik fél hogyan érez iránta...hasonló helyzetben, ha nem akarok adott személytől valamit, akkor én nem fogom bíztatni, inkább diszkréten tudtára adom, hogy nem fog ez működni.


Egyébként ezen a ponton realizáltam, hogy közeledésem irányába igazából csupán az egojanak hízlalását szolgálta.


Mindettől független, volt/van benne valami ami megfogott, ami miatt a napig foglalkoztat, eszembe van.

márc. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!