Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom külön alszik tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom külön alszik tőlem mostanában.Kezd elhidegülni tőlem?

Figyelt kérdés
Este együtt fekszünk le,de hajnalban mindig arra kelek fel,hogy ő kint alszik a kanapén.Válasza csak annyi volt,hogy nem tud rendesen az ágyon aludni.Vajon szeret még vagy elhidegült tőlem?

ápr. 6. 06:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Megmondta mi baja van. Vegyetek másik ágyat. Valós probléma. Majdnem ugyanez van velem is.
ápr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is volt hasonlo. Nekem a meleg volt a bajom. Párom ejszakára befűtött felvette a központi fűtést mindig akárhogy öltöztem állandoan ébredtem éjszaka hogy meleg van de csak a levegő volt meleg mert ha vékony cuccokban aludtam akkor meg fáott a karom sehogy nem volt jo.

A masik szobában nem fűtött es "természetes" volt mindig a levegő.


Aztán ő emg átjött hozzám mert hiányzom.



Másik exemnél meg az volt a bajom hogy se jóéjt se puszi se ölelés hanem efordul alszik e le se sz.r mintha ott se lennék. De neki úgy a kényelmes. Ezt meg nem bírtam sokszor és huzamosan, szinte elviselhetetlen volt átmentem a másik szobába ott is a díszpárnás nappalis ágyra inkább. Az az exem nem erzi a bújás ölelést hogy az mi. Há at is karol az olyan mintha egy halott rámtenné a kezét. Szerintem atista tünetei vannak. Sok másban is.

ápr. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
*ha át is karol
ápr. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Probalj meg megoldast talalni elsore. Ha belefer anyagilag, vesd fel, hogy csereljetek e matracot, legyen e éjszaka nyitva az ablak, stb. Ha penzugyileg oke lenne, de igy sem akarja, akkor kerdezz ra normalisan, hogy miert nem akar veled aludni. Siman lehet, hogy nem szeret osszebujva, csak nem akar megbantani, en sem szeretek no letemre, mert megsulok a ferjemtol. :D es akkor lottek a pihenteto alvasnak. Nem biztos, hogy elsore rogton rosszra kell gondolni.
ápr. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mostanaban nem is akar velem zuhanyozni sem,keruli a tarsasagomat es amikor viccelodom vele,hogy mar nem szeret mindig azt valaszolja: háát..
ápr. 6. 07:26
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért zuhanyozna veled? Mindenkinek kell saját tér. Ha mindenhol ott vagy, akkor sok leszel. Adj neki személyes időt és teret.
ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

#5 Kérdező, ne legyél ilyen szánalmas matrica.

A jóból is megárt a sok.Nagyon hamar meg leszel unva, ha minden egyes ébren töltött percben kötelező jelleggel tapadsz.

ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Nincs testszagod?
ápr. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Nagy lehet a baj. Vagy nálad vagy nála. Nálad azért mert felfújsz dolgokat vagy a pasival van baj és már unalmas, megszokott veled. Pihenni akar csupán és nem akar maga mellé senkit sem. Magánakvaló. Gáz az ilyen. Viszont jó néha külön aludni. Kicsit engedj! Lehet csak most ilyen. Amúgy kèrdezz rá finoman!
ápr. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
100%

A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Ilyenkor nagyon sok minden megváltozik,még a párunk feromonjainak a "fogadása" is.Ami eddig afrodiziákumként működött, ma taszítólag hat.

Nem mondom,hogy ez a baj. Csak azt,hogy ez is LEHET.

ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!