Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazi szeretetnek/szerelemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi szeretetnek/szerelemnek gondolod azt amire azt mondják, hogy téged a párod szeret de a "maga módján"?

Figyelt kérdés
Ez nem csak olyan BS szöveg arra mikor nem is szereti az illető a másikat?
ápr. 6. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nincs olyan, hogy valaki a maga módján szeret, vagy olyan hogy rosszul szeret. A szeretet egyszerű, egyértelmű. Annak, hogy nincs szeretet lehet több oka is, de annak a szempontjából akit nem szeretnek ez oly mindegy.
ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Igen.

Vannak pl pasik akik söröznek tévéznek vsak azok a faék egyszeruek mégse csalják a feleséguket, boldogok viccelodnek nem kajtatnak a szoknyák után, mikozben csak elvannak így az életben kényelemben békében mint egy jóllakott óvodás és ez nekik a szerelem.


Tehát azt se tudják mi az szeretni meg semmit, mert csakígy tidnak szeretni. Attol mégvszeretnek.



Vagy pl féltékeny agressziv nőverő nárcik. Azok is szerelmesek. Es azok se tudják hogy ez nem az. Egyik jelszavuk ha nem szeretnélek akkor nem lennék féltékeny se. Vagy tudod hogy bolond vagyok, de mert szeretlek. Vagy megöllek mert annyira szeretlek hogy nem birom elviselni hogy megcsalsz.


Vagy pl aki csak ölelgetni puszilgatni tud csak es az neki a szerelem az életedhez meg nem tud tenni semmit kvázi te tartod el is. Nem tud egyhajóban evezni se társ se lenni. De puszilgatni ölelgetni azt tud. Es ennyi. Es az is azt hiszi ez a szerelem.



De ezek csak pár példa. Ugyanis több milliárdan se képesek szeretni, csak a maguk módján. Amit ők annak hisznek.

ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja meg akik uristen a baba sír, mit csináljak, vagy pelenkát kell cserélni elszaladok, vagy 40 fokos láza van(sikítás)

Azok se tudnak szeretni.

ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez valójában azt jelenti, hogy az illető szereti HASZNÁLNI a másikat, mert az élete így sokkal könnyebb és kényelmesebb, mint a másik nélkül.
ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok bele a másik fejébe, de ha valaki ilyet mondana a panaszaimra, akkor megköszönném a lehetőséget és lelépnék. Szeressen mást a “maga módján”, akinek az bejön :D
ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak a magam nevében tudok beszélni. Ha én a magam módján szeretek valakit, akkor igazából inkább csak nagyon kedvelem, de simán elvagyok nélküle is. Gondolom, a férfiaknál sincs ez másképp.

N

ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ezzel mire utalnak. Ha a párod semmilyen formában nem mutatja ki feléd a szeretetét, akkor valószínűleg bullshit, de én (nőként) pl. olyan vagyok, hogy nem nagyon mondogatom a másiknak, és az ajándékozás abszolút az utolsódlagos szeretetnyelvem, ellenben nagyon bújós vagyok, szeretem a mély beszélgetéseket, a tartalmas közös programokat, nagyon kompromisszum- és áldozatkész vagyok stb.
ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!