Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaki ennyire félénk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki ennyire félénk? Vagy maga sem tudja mit akar? Pedig egyértelműnek látszik.

Figyelt kérdés
Van egy srác, 3 hete ismerkedünk (19/l, 21/f). Amikor egy városban vagyunk, mindig hív találkozni, jól érezzük magunkat együtt. Elég félénk, 3 hét után merte először mondani, hogy "nagyon szép vagy", oda figyel rám, kedves nagyon. De még ennyi idő után sem "lépett" egy lépcsőfokkal fentebb. Nem kérdezte még, hogy lennék-e a barátnője...pedig látom rajta, hogy bejövök neki, és jól érzi magát velem. Attól félek, hogy meggondolta magát, vagy nem tudja, hogy akarja-e tényleg...De hát akkor nem hívna mindig, nem? Akar valamit?
2010. okt. 27. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Komolyan azt várod, hogy megkérdezze, leszel-e a barátnője? Ez így nagyon gyerekesen hangzik, pláne egy 19 éves nőtől. Én előző párommal nem is határoztam így meg a dolgot. Együtt voltunk, jó volt és kész. :)

Lehet amúgy azt várja, hogy te is lépjél már valamit.

Ha csókra vársz, akkor abban nyugodtan kezdeményezhetsz... Néha a nőnek is legyen aktív szerepe az ismerkedésben, nem? Dehogynem.


21f

2010. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Persze, mindkét félnek kell tenni a kapcsolatért, de én azt mondom, hogy egy nő legyen nő, a férfi pedig maradjon férfi. Hát nehogymár én hordjam a gatyát. Bennem van tartás, nem fogok csókot kezdeményezni. Nem azt várom, hogy akkor "na járunk" szöveggel támadjon le, csak jó lenne tudni, hogy akar-e egy PÁRKAPCSOLATOT velem, vagy esetleg meggondolta magát. Természetesen okosan, tudom mi a szerepem, a dolgom, valamilyen szinten bátorítom, nem vagyok soha elutasító, kimutatom, hogy gondolok rá és engem is érdekel. De megcsókolni egy pasit először nem fogok soha.
2010. okt. 27. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Huhh... Szerintem szeret.

Én is vagyok olyan félénk, mint ő. Fogalmam sincs miért, de biztos nem merném megkérdezni ilyet egy lánytól. Félnék, de nem tudom mitől. Talán attól, hogy visszautasít, vagy hogy nagyot égek előtte. Szerintem vele is hasonló lehet a helyzet, bár én még jóval fiatalabb vagyok.

2010. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:) Nem baj az ha félénk valaki, én elfogadom...téged is biztos el fog fogadni egy lány a "nyuszisággal" együtt:) Nekem kifejezetten tetszik.
2010. okt. 27. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!