Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetem, külföld, vagy szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem, külföld, vagy szakítás?

Figyelt kérdés

Párom most diplomázik, én érettségizem. Azt mondja, ő csak Pestre költözne vagy külföldre, viszont a szüleim a pesti albérletárakat nem tudják megengedni maguknak, marad egy egyetemváros. A párom nem akar utánamjönni, mert minden egyetemváros drága és még munka sincs, és rajtam kívül már csak egyedül lakna, amire nincs pénze, ha kényelmesen akar élni.

Felajánlotta, hogy dolgozzak külföldön, mellette később tudok egyetemre járni, csak nekem nincs olyan nyelvvizsgám, ami oda kell, se emelt érettségim.

Párom nem orvos, nem IT-s, és nem mérnök.


ápr. 14. 16:06
A kérdező szavazást indított:
Egyetem itthon
Munka külföldön (diploma nélkül)
Munka külföldön (egyetem később)
Szakítás
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön lakni baromira nem olcsóbb, mint itthon, sőt, kb kétszer annyiba kerül egy albérlet. Milyen diplomája van? Azért az nem mindegy, ha külföldön akar dolgozni, ott sincs kolbászból a kerítés. Ha az ember külföldön jól akar élni, ahhoz nem mosogatni kell tudni.

Ha nem egyezik a jovokepetek, te most mennél egyetemre, ő meg szeretne külföldre költözni, akkor marad a szakítás. Teljesen más eletszakaszban vagytok és ez most jött ki.

ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen egyetem. AZ egész jövődre ki fog hatni, és nincs a pasi a világon, akiért ezt feladd, főleg olyan nem, aki a te érdekeidet semmibe veszi és csak magára gondol. Ha komoly a kapcsolat, akkor pár év múlva is ki tudtok menni, de aki már most arra gondol, hogy ha te már nem leszel vele (ha jól értem), akkor egyedül kell laknia az egyetemvárosba, szóval egy ilyen miatt semmiképpen se add fel a jövődet.
ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem. Ő Pestre szeretne menni, de nincs pénze arra, hogy egyedül lakjon, lakótársakhoz már "öreg".
ápr. 14. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő így, ő úgy, de hol vagy te? Azt csináld, amit te szeretnél.

Szerintem ketten már ki tudtok venni egy albérletet Pesten, járhatsz egyetemre, diákhitel.

A saját jövődet építsd te, mert az a "párodnak" egyáltalán nem fontos.

Semmit nem hajlandó tenni azért, hogy együtt legyetek, neki nem fontos.

ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak magát nézi. Lakótárshoz öreg wtf...
ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy szál érettségire azért nagy jövőt nem biztos, hogy lehet építeni. Úgy hogy egyetem.
ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!