Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért szól le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért szól le mindent, amit én szeretek?

Figyelt kérdés

Ajánlok neki pl. egy filmet, amit közösen megnézhetnénk, azt nem akarja megnézni. Meglátja hogy mikről olvasok a neten (pl. kutyatartás, divat, smink), és utána azzal jön már, hogy milyen hülye vagyok, hogy ilyenekről olvasok.

Angolul tanultam, ő németül, és szerinte az angol egy szar nyelv, a német sokkal jobb. Ő több mindenhez ért az életben, mint én, és örüljek ha mellettem van, mert neki jutna más nő is, de ő csak engem szeret, és velem akar lenni, mert más engem nem tudna elviselni, meg otthagyna. Ő sosem hagyna el.

Egyszer azt mondja ne egyek sokat, mert még elhízok, ha meg keveset eszem, akkor azt mondja egyek sokat hízzak egy kicsit. 165 cm, és 50 kg vagyok, és mindig is ennyi voltam.


ápr. 15. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd ott a francba, csak lerombolja az önbizalmad. Agyilag beteg.
ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

örüljek ha mellettem van, mert neki jutna más nő is, de ő csak engem szeret, és velem akar lenni, mert más engem nem tudna elviselni, meg otthagyna. Ő sosem hagyna el.


Nem persze, mert még egy ilyen hülyét nem talál, aki az állandó oltást elviseli.

ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Maradj meg benne egy kicsit ebben a kapcsolatban, “jot tesz”. Inkább olvasgass a bántalmazó kapcsolatokról, mert abban vagy.
ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Nekem apám ilyen, és nem véletlenül nem beszélek vele egyáltalán.

Az ilyen emberek mentálisan nem okésak.

ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Minek vagytok együtt?

Ne mond, hogy azért mert szeretitek egymást, mert ez nem az... legalábbis ő téged nem szeret.

ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert ide írkálod a kérdéseid ahelyett, hogy szakítanál.
ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem hagyna el sosem, mert az ilyen beteg gyökereknek kell egy állandó boxzsák, akin kiélhetik magukat otthon. Ez egy bántalmazó kapcsolat, az ilyenek szoktak átfordulni akár fizikai erőszakba is, de még ha addig nem is fajul, örökre ilyen lesz, hogy mindig valami hibát próbál benned keresni, te meg ott fogsz mellette szenvedni, nem lesz kedved végül a barátaidhoz, a hobbijaidhoz sem, csak úgy leszel ott neki, hogy legyen kivel gciznie.
ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
Te választottad őt,mert neked nem kellett mulya gyerek...edd meg amit főztél
ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

7-es jól írja!

Azért van melletted, mert élvezi, hogy bánthat - te meg elviseled.

Ne viseld el!

Dobd ki, és legközelebb olyat válassz, aki tisztel. Amibe egyebek mellett az is beletartozik, hogy nem szólja le azokat a dolgokat, amik téged érdekelnek.

ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Hetek után írtad ki újra a kérdést - ahelyett, hogy szakítanál. Szerintem ezzel elmondtam mindent.
ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!