Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok viszonzatlan szerelemről szóló filmeket?

Figyelt kérdés
Köszi előre is. ^^
2010. okt. 27. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pontosan nem tudok láttam párat, de az mese volt. Vagy, de tok egyet mégis: Bridget Jones naplója.;) jÓ KIS FILM SZTEM. de van neki több része is a 2 az nagyon jo.
2010. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Viszonzatlan szerelemről szülü filmeket???Ez elég furcsa.Szerintem a gond ott van,hogy van valaki aki tetszik neked de nem viszonozza,vagy már szakítottatok,és te ilyen érdekes módon próbálsz önsajnálatot meríteni.Egy jó tanács,ezen mindenki át esett:Egyszerűen ne gondolj rá,ha mégis eszedbe jut,vedd a negatívumjait.hidd el előbb utóbb elmúlik.Ha mégsincs ilyen gondod,csak egyszerűen ilyen filmre vágysz,akkor ne haragudj,de nem tudok segíteni :)
2010. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerelem a kolera idején.
2010. nov. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Spangol, bár talán szereti a nőt, de még se jönnek össze, mert házas a fickó.
2010. nov. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sziv hidjai vagy miXD
2010. nov. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!