Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom leszopta az exét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom leszopta az exét, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a csajom a volt exét leszopta többször is, 4 hónapja vagyunk együtt, de ahogy ezt megtudtam, elment az egésztől a kedvem. Undorítónak tartom, mikor elképzelem, hogy f*sz volt a szájába...szerintetek, mit csináljak? Elfog múlni, hogy ennyire zavar?

ápr. 19. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Megcsalt?
ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Jól értem megcsalt?

Vagy csak szimplán az zavar, hogy mással is csinált dolgokat előtted?

Egyébként nem fog elmúlni, valami nincs nálad rendben.

ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem. Ez még az előtt volt, hogy össze jöttünk volna. De akkor is undorítónak tartom, hogy ilyesmit csinált. És totál elképzelem, amikor például egymás mellett ülünk, és totál el megy a kedvem.
ápr. 19. 20:59
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
Hogy derült ki? Érezted a lehelletén?
ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Neked előtte nem volt csajod? Nem nyaltad ki? Ha téged leszop az nem undorító? Vagy téged nem szop le és te nem nyaltad ki egyik exed se és őt se? Irtózol az orális szextől vagy nemhelyes, irigy vagy? :DDD
ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha ezeket a dolgokat nem tudod elengedni, akkor sosem lesz egészséges párkapcsolatod.

Sosem gondoltam még arra, kivel hogy csinálta a párom.

ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Paul Atreides ***** válasza:
87%
Neked soha ne is legyen barátnőd, ha ez téged zavar.
ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Szakíts. Tönkre fogod tenni.
ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Kisebbségi komplexusos vagy, aki amiatt a barátnőjét kurwának nézi. Szakíts vele idióta és ne csajozz míg nem leszel normális.
ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Szopjon le! Így nem az ex jut eszedbe a szopásról hanem hogy neked csinálja. Jobb ötletem nincs.
ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!