Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha megfogom a fenekét csók közben?

Figyelt kérdés

Csak otthon, nem nyilvánosan. Szimplán jó érzés megsimizni, vagy épp megmarkolni.

A barátnőm tök sokszor eltolja a kezemet, hogy ne, de semmi következetes nincs benne, hogy mikor, többnyire meg se magyarázza, hogy miért. Még ahhoz sincs köze, hogy szeretne-e szeretkezni, mert amúgy gyakran kezdeményez azután, hogy fogdosni akartam, másrészt nem így kezdeményezek.

Miért baj akkor, ha megfogom?

Hiába kérdezem, nincs magyarázat, csak akkor épp ne csináljam.


ápr. 22. 23:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Nincs hozzá kedve, ő anélkül akar csókolózni, hogy megfogdosnád. Tök megértem őt. Miért nem lehet tényleg csak csókolózni? Miért nem lehet az arcát, vagy a haját simogatni inkább? Beléhalsz, vagy olyan primitív vagy, hogy lefogdosás nélkül nem megy? Ha így folytatod úgy fogja egyre inkább érezni, hogy egyáltalán nem tiszteled őt, jóformán csak szexre tartod és elhagy.
ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
33%
Nem akarja, hogy taperold, ha ő előtte nem döntötte el, hogy a fejében elképzelt jelenetnek ez a része. Menekülj.
ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%
Én utcán is megfogom csók közben és nem csak a barátnőmnek😀
ápr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%

Én pasiként utálnám, ha a hátsómat markolászná a csaj smárolás közben.


Azonban mintha valahogy elterjedt volna, hogy a pasiknak jár a fenékfogdosás smaci közben.

De miért?

Tökre megértem, ha egy nő ezt nem akarja.


Próbáld ki te, hogy milyen, amikor neked fogdossák. Jól esik?

Ha nem, akkor értsd meg, hogy más sem akarja. Vagy akarja, de nem mindig.


Magyarázat meg nem kell. Nem akarja, és kész. Ahogy te sem akarod, hogy csikizzék a talpad. Magyarázat? Nincs.

De nem is kell.

ápr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
31%

Semmit sem szabad. A fene nagy szabadságban. Éljen a szabad liberális világ....

Aztán aki meg szeretné, igényt tart rá, így járt, pár hisztibéka gyökér miatt, aki egyből tahózik mindenért.

ápr. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%
5, miért a te szabadságod érvényesüljön a másikéval szemben? Miért érzed, hogy egy szinten van az, hogy "nem akarom, hogy ezt csináld velem" azzal, hogy "ezt akarom csinálni veled"?
ápr. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem szexualitásbol csókolózik
ápr. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Leclerc ***** válasza:
70%

Nincs olyan izgalmi állapotban, hogy ez jól essen neki.

És ilyenkor ez túl intim neki.

Így egyszerűen nem esik neki jól.

Az férfi attól lesz jó szerető, hogy figyeli hogy mikor van az mikor lehet szintet lépni, és mikor nem.

Most ez neked nem megy, és akkor is fogdosni kezded, mikor nem elég izgatott ehhez.

Persze érthető hogy szereted a párod, de csak akkor, és azt szabad, amihez épp van is kedve.

ápr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg neki nem esik jól, ezért jelzi, hogy ne csináld.
ápr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A boldogság nem létezik ***** válasza:
19%
Le kell csökkenteni a csókolózások számát a szexuális együttlétek idejére.
ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!