Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasolnátok ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikike23 kérdése:

Mit javasolnátok ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, van egy 11 hónapos kis babám sokszor szakítótűnk, veszekedtünk de mindig kitartó volt és vissza könyörögte magát 8x jött vissza. De valami nem stimmel kettőnkkel. Már egy jó ideje érzem, hogy nagyon mások vagyunk, ő mindig azt mondja hogy a nőnek a dolga főzni mosni takarítani, és a gyerekel lenni. Egyszer nem volt fent a kicsivel mindig vagy én vagy anyum van fent vele. Azt modja hogy egy férfi sem lenne hajlandó többet segíteni a kicsivel. Nagyon jó tudja hogy utálom ha be van rúgva és ha iszik de annak ellenére csinálja és azzal védekezik hogy az csak egy sör (ami számomra csak kifogást jelent a részéről). Viszont nálam ott nagyon eltört a mécses amikor össze vesztünk és mindig vagy én vagy az én családom lesz a hibás mindenért. Mindig azt hajtogasa nekem hogy neki egy nő nem fog parancsolni. Pedig én segitem mert több mint egy éve nem dolgozik mert vagy nem veszik fel vagy anyi pénzért nem hajlandó dolgozni. Én nem szeretem mivel nagyon sok éjszakát át sírtam miatta. és nem is probál rajta változtatni hanem még ő engemet okol, és azt kiabalja nekem hogy éngemet ki fogadna el egy gyerekel senkinek sem kelenék.


De saját magam nem tudom hogy mitt csináljak. Pedig tudom hogy nem jó csak magát nézi én veszek mindent a kicsinek, elgépelt egy csomó pénzt és még sorolhatnám anak elenére meg bocsátotam hogy hátha de még neki ált fejjeb.


A hibák miatt bocsi csak bészélni tudok.



ápr. 26. 23:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azonnal dobd ki!!! Ez egy nőgyűlölő is!

Nagy butaságot mondott, hogy más férfi sem segítene többet a gyereknél….tény sok esetben a nő az aki inkább helytáll viszont sok férfi van aki ezer örömmel segít!! Sőt van, hogy át is vállal több dolgot csak hogy a nő egy kicsit pihenhessen is. Nem kellenél más férfinak a gyerekkel? Vannak akinek gyerekkel is kellenél pedig! Sok olyan pár van aki előző kapcsolatából vagy házasságából hozta át a gyereket!

Na meg még piál is és még neki áll feljebb…..dolgozni sem akar. Kinek kell ez?? Borzasztóan sajnálom, hogy ebben a helyzetben vagy de ezt sürgősen el kell engedned. Tönkre fog tenni

ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nos igazából semmi jót nem írtál le róla, csak rosszat. Ezekután milyen tanácsit várnál tőlünk? Ezekből a dolgokbol 1 is elég volna nemhogy ennyi sz*r.
ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

Mindenki azt fogja írni sorra, hogy dobd ki, de szerintem úgysem fogod a gyerek miatt.

3 éve vagytok együtt, a gyerek majdnem 1 éves, ha a terhesség 9 hónapot is leveszem, tulajdonképpen mondhatom hogy csináltál egy olyan férfival gyereket, akit csak 1 éve ismertél és már 8szor szakítottatok 3 év alatt. Neked is sok felelősségtudatod van!

ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts és fizesse a gyerektartást, ha nem fizeti jelentsd be.
ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
41%

Ugyanebben voltam.

Addig szemétkedett a férjem hogy úgyse kellek senkinek, hogy megcsaltam!

1 évig kavartam egy másik férfival , de legalább rájött hogy dehogynem kellek.

Most normálisabb.

ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennek szülni...bele se megyek, már mindegy. Tudom előtte nem volt ilyen.

Van egy csepp eszed korakod, semmi hasznát nem veszed.

Én az elsőnél se fogadtam volna vissza.


"ő mindig azt mondja hogy a nőnek a dolga főzni mosni takarítani, és a gyerekel lenni"

Ilyen alapon neki meg az lenne a dolga, hogy teljesen eltartsa a családot.


"hogy éngemet ki fogadna el egy gyerekel senkinek sem kelenék"

Volt párom (meghallt) nem is a lányom apja, nem volt gyereke és többet segített lányommal, mint sok vérszerinti apa...

ápr. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy azt nagyon tudja, hogy neked mi a dolgod, de azt vajon tudja-e, hogy neki mi lenne? Mármint az iváson és egyéb s..rságokon kívül. Sok jóra nem számíthatsz az ilyenektől, de persze a te életed, ha elbírod ezt viselni egy életen keresztül, akkor...
ápr. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Meg amúgy nem besegítene a gyereknél, hiszen az övé is a gyerek .

Tehát alap!

ápr. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicc

Miért vagy vele? Én férfiként mindig aggódtam hogy elhagy a párom. Mindig udvarolok neki 22 év után. Ott segítek ahol tudok. Te meg aggódsz egy alkoholista lusta ember miatt. Hagyd ott. 41f

ápr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Aha. Te meg mondd neki, hogy egy férfinek meg az a dolga, hogy eltartsa a családját és szeresse őket.

Tudom, nem fogod megtenni, de dobd ki. A kicsinek sem jó, ha ebben nő fel és ezt a mintát látja, azt hiszi majd ez a normális.

ápr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!