Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol van a határ, ahol azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a határ, ahol azt éreznétek semmibe vesz a másik, ha mindent egybevesztek?

Figyelt kérdés

Nagyon összetett a helyzet, és nehezen belátható.

A párom alapvetően támogat érzelmileg és anyagilag is, tehát átfogóan nagy dolgokban, amik kihatnak az életvitelemre, jó közérzetre.

Azonban napi szintű dolgokban pedig szöges ellentéte. Inkább odaadja a kutyának a kaját, amit el akartam vinni másnap magammal, nem érdekli. Ha együtt ülünk egy kávézóban, és hívja a haver szó nélkül otthagy mert az prioritás. Ha valamit trehányul kezel itthon és megkérem hogy ne, még én vagyok a h.lye, aki parancsolgat, és takarítsam el ha zavar. Nagyjából ilyesmi élhetetlen dolgok, és teljesen sokkosak nézek magam elé, hogy ki ez az ember, mert 1-2 órája még mondjuk kedves volt. (ő a férfi egyébként)


A kérdés tehát arra irányul, hogy akinek jól működő kapcsolata van, abban ezek az arányok? Vagy mi az a normahatár, ahol még tolerálni kell? Mert nagyon fájónak élem meg ezeket. Én reagálnám túl?


ápr. 29. 16:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kérdező kérdést tettél fel és kaptál egyöntetű válaszokat. Lehet lesz aki nem fog velem egyetérteni, de akkor is világos mi indítványozza.


Na de tegyük fel, hogy fordítva van a helyzet, mármint napról napra melletted van, de amikor baromira szükséged lenne rá akkor hátat fordítana, csúnyán beszélne veled, ellentétetesen gondolkodna.


Egyszerűen egy párkapcsolatban/házasságban mindkettő félnek mindenfajta esetben ki kéne állnia egymás mellett, az első helyen kéne szerepelnie a másiknak, egyforma céljaiknak kéne lennie.


Te magad is érzed, hogy ez így sehogyse oké, nemhiába írtad ki a kérdést és most a tagadás fázisában vagy. Légy nyugodtan, de majd meglátod idővel, hogy igazam van.


Nincs rendben ahogyan viselkedik veled, ahogyan beszél veled ha te szépen megkéred, hogy pakoljon el maga után.


Tiszta nevetséges amikor még a kutya is előbbre van mint te!


Előnye van veled szemben, élvezi amit nyújtasz, de nem fogja örökké.

Nem szeretnéd látni az erdőt egyetlenegy darab fától. Oké. Te dolgod. Majd fogod hiába nem akarod!

ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#11 Én elfogadom hogy ti ezt ennek látjátok, becsülöm a véleményt.


Amikor erről beszélek vele, az ő nézőpontja az hogy én verem magam a földhöz túl sokat, sokat várok el. Ha ő naturálisan tényleg így látja, de szeret, habár nekünk ez tök ellentmondó, ő még tényleg működhet így.

Azt nem tudom csak, ezzel mit lehet kezdeni tényleg azon kívül, hogy csá.

ápr. 29. 17:42
 13/19 anonim ***** válasza:
12, te direkt nem akarod meglátni a hatalmas, ordító red flageket.
ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha lesz tőle gyereked és ütni-vágni fog téged hiszen másnak nem néz mint egy eszköznek, vagy világba megcsal akkor majd jusson eszedbe, hogy leírtuk előre és te nem hallgattál ránk.


Mindenki úgy rontja el az életét ahogy csak akarja. Remélem még annyi van benned, hogy gyermeket nem vállalsz vele.

ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Érzelmileg támogat? Írnál példákat, mivel, hogyan? Amiket eddig leírtál, inkább az ellenkezőjéről szólnak, te hogy látod?
ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#15:


🤡🤡🤡Szerinte attól, hogy ő a párja élné, igazából éli a szingli életét mellette még szeretheti.

Ő reagálja túl, vágja magát a földhöz mint egy gyerek azért mert a kutya megeszi azt a kaját amit ő is megehetne, az nem jelent semmit, hogy a haver miatt ott hagyja a kávézóban hiszen ő elhanyagolható bármikor, mindenki és minden előbbre van mint ő (lassan), de a párja attól még szereti.🤡🤡🤡

ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#15 Nem akartam regényt formálni, de akkor kifejtem, ha nem hiteles önmagában a kifejezés. Ha valamilyen nehéz történés előtt állok, bíztat, ad tanácsot, megdícsér, vagy tevőlegesen jön és kétkezileg segít. Ha nem jó a kedvem segít megoldani amit lehet, vagy csak csinál valami programot/kedveskedést ami felvidít. Ezt jelenti, de szerintem ez azért elég általánosan értett fogalom. :D


A kérdés pedig pont arra vonatkozik, amit ez jelent. A bohóc szmájlik közé beírt érthetetlenségek, és a fentebb említett valódi jelenlevés és érzelmi energia. Ugyanúgy furcsa nekem is, de nem sarkítok és leszek szélsőséges. Szerethet valaki rosszul is, ez nem lehetetlen.

ápr. 29. 19:00
 18/19 A kérdező kommentje:

#16 Ezt pedig konkrétan nem írta senki hogy szingli életet él. Azt írtam, hogy olyan személyiség, akinek AZ SE LENNE BAJ. Nem kapcsolatfüggő, magyarul.

Kicsit árnyaltabban.

ápr. 29. 19:04
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Te egyszerűen végtelenül naiv vagy és ha már szóba hoztad kapcsolatfüggő vagy vele együtt!


A kapcsolatfüggőség nemcsak arról szól, hogy te szingliként simán éled az életed hanem arról is amikor tudod, hogy egy rossz kapcsolatod van, de mégis benne maradsz. Akár megvárod a harmadik személyt aki lehet 5 év múlva lép színre, de akkor is vársz rá egy rossz kapcsolatban!


Aki téged tényleg szeret az nem úgy nyilvánul meg mint a te párod. Kétszer se nem mondom, hogy nem-e nárcisztikus (is) mert amit írtál, hogy még rád fogja, hogy te vágod magad a földhöz sokszor, te vagy a túlérzékeny, te vársz el tőle sokat nagyon arra hajaz.


Nem létezik olyan, hogy ő csúnyán mondva szar*k a fejedre, elintézi téged annyival, hogy te vagy a nagyravágyó, de közben attól még szeret.


A nárcik pont azt csinálják, hogy szépen magukba hülyítenek, (eleinte szép minden), aztán téged hibáztatnak, manipulálnak jobbra-balra-keresztbe.



De mivelhogy nem vagyok szakértő ez csak megjegyzés volt, simán lehet, hogy egyszerűen "csak" egy görény, aki jól viselkedik veled amikor kedve tartja, tudja, hogy mivel tartson maga mellett, jövőt épít veled, de nem azonos az irány olyan szempontból tekintve rá, hogy a mindennapokban szar*k rád.


Mindkettőnek egyeznie kéne: a célnak - a jövőnek és a jelennek is legtelhetőbb módon mindkettő fél részéről.


Normális, egészséges kapcsolatban olyasmi nem létezik, hogy egyszer jó vagy egyszer rossz vagy főleg nem olyan szituációban mint a tiéd.


Bármikor lelép, bármikor nem kapnál enni, inkább adna a kutyának, bármikor rendetlenség lenne és nem érdekelné mert te úgyis megcsinálnád helyette.


És te ilyen semmirekellővel akarsz maradni?


🤡 Bohóc vagy. 🤡

ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!