Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor felvetül a téma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor felvetül a téma, hogy a párkapcsolatokban a nők kevesebbet szexelnének, mint a a társuk igénye? Kérdés kifejtése lent.

Figyelt kérdés

Nőként kérdezem főleg a férfiakat, de a nők is nyugodtan írják le véleményüket.

Sok témakörnél felmeül, pl. megcsalás, prostizás a férfiak részéről a "magyarázat", hogy de hát az asszony nem csinálja vagy nem elégszer kivánja.



Ilyenkor úgy érzitek, jól csâbítottâtok az asszonyt? Itt

nem drága vacsira, vagy

ajándékra gondolok, hanem

mondjuk napközben belesuttogni

egy nyakpuszi közben, hogy

alig várom az estét, vagy apró

figyelmességekkel

kényeztetni, kedveskedni? A

férjemmel 30 éve vagyunk

együtt, a mai napig ha

ilyeneket csinál, ráizgulok az

estére.Vagy sok év után ez

egy pasinak fárasztó macera?

Kérlek írjátok oda a nemeteket, és s milyen rég vagytok, ha vagytok párkapcsolatban? Köszi a válaszokat!



máj. 1. 14:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó csak épp minden éremnek két oldala van. Igen, lehet ezt úgy nézni, hogy neki már nincsen igénye ezért fogadd el na meg úgy is, hogy neked van és ő fogadja el. Ugye te mondjál le egy fontos dologról, vagyis valahol elszenveded a dolgot akkor ő miért nem "szenvedhet" olykor, hogy megadja neked amit kívánsz? Pedig mondjuk meg őszintén, nem is fáj, és hát munkába sem örömmel jár a legtöbb ember mégis megteszi, hát 15 perc szex sem lehet annyira rossz a saját szeretett párommal. Ugye mindig csak az van nézve, hogy rá lenne erőszakolva valakire a szex amikor ő nem kívánja. De aki kívánja arra pedig az van ráerőszakolva, hogy bár kívánja nem kapja, kaphatja meg, évekig is tűr és így ki kevésbé ki jobban de szenved. Szerintem ez épp olyan erőszak. A megoldás ilyen esetekben a kompromisszum lenne, valamiből engedek én is és a másik is. Én eltűröm, hogy nem lesz napi, heti szinten (kinek, hogy) csak mondjuk két hetente vagy havonta de azt mondjuk én kizártnak tartom, hogy egy napon bejelenti a párom, hogy ezentúl soha nem lesz szex mert ő nem kívánja és nem hajlandó én pedig 10-20 évet éljek le így. Biztos, hogy szólnék, hogy erre pedig én nem vagyok hajlandó.
máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

10# Minden tiszteletem a Tiéd, tényleg, hogy úgy döntöttél fontos a párod annyira,hogy hűséges vagy. Nagyon szerencsés a párod, hogy ilyen társat talált. Ugyanakkor nekem is eszembe jutott, amit az előző válaszolóírt, bár en finomabban fogalmaztam meg a fejemben, de lényegileg igaza van. A pároddal megbeszéltétek, ahogy írod, de az is szóba került köztetek, Veled mi lesz a következő 15-20 évben, amikor Te még szexuálisan aktív éveidet éled.

Mi a férjemmel 52 évesek vagyunk, ha ez lenne a szitu, azt remélem, megtalálnám a módját, hogy ne szenvedjen hiányt. Hiszen szeretem.

máj. 2. 17:41
 13/14 anonim ***** válasza:
12. Köszönöm! Megbeszéltük ezt a dolgot. A párom azt mondta, hogy abban az esetben ha én szeretnék szexet akkor ezt ő megérti és összepakolja a holmiját és hazaköltözik az ő lakásába. Ő már ahogyan mondta csak nyugalmat szeretne. Ez egy hülye helyzet. Én negyvennél nem nézek ki többnek és napi szinten sportolok, nem iszom , nem dohányzom, az anyagi helyzetem jónak mondható. Ha szakítanék nem akarok nagyképű lenni de Dunát tudnék rekeszteni hölgyekből. Viszont lelkileg, erkölcsileg mégsem tudom ezt megtenni.
máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi meg csak 4 eve vagyunk egyutt, de semennyire nem kivanom. Sem a szexet, sem pedig ot.

Az elejen nagyon jo volt, szinte barhol-barmikor, egett a tuz, heti 7 volt az atlag. Aztan jott a sok problema, a hatam mogotti intezkedesek, a fullentesek, az ital, a minden. Szepen lassan megszunt a szememben ferfi lenni. Nem vonzodom hozza, de igazabol mashoz sem. Sokaig azt hittem, a fogamzasgatlo tabletta a bunos (nem a kapcsolat legeleje ota szedtem) , viszont mar egy eve nem szedem, megsem jott vissza a libidom. Szeretem megolelni, megpuszilni, beszelgetni vele es hozzabujni, de a szexualis vagy nincs meg.

máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!