Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem azt hiszi megcsalom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem azt hiszi megcsalom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársa aki azzal vagánykodik hogy velem volt dolga. De én nem csaltam meg a férjem! Már nem tudom mit tegyek, valaki tud tanácsot adni?
máj. 1. 21:43
1 2
 1/19 anonim válasza:
94%
Hát ha a férjed a munkatársának hisz helyetted (minden bizonyíték nélkül), akkor lehet jobb is, hogyha otthagy téged. Megmentenéd magad, az biztos.
máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
és te ismered azt a munkatársát?
máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

De mi jött rá a kollégára, hogy ilyeneket mond?

Sajnos vannak férfiak, akik ilyen aljasak es utana, ha megcsaltad, kibeszél téged, főleg, ha pár alkalom után elutasítottad. Ilyen jellembajnok.

Nincs mit tegyél. Nagyon kellemetlen helyzet es nem tudni, ha ezt túléli a házasság.

A férjed ültesse le es állítsa le, (az igazan szerelmes férfi nem akarja tudni az igazságot sem) de ez nem fogja azt jelenteni, hogy a gyanú nem fészkelte be magát!

máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Masodik valaszolo igen ismerem sajnos mert egy faluban lakunk
máj. 1. 22:17
 5/19 A kérdező kommentje:
Harmadik valaszolo. Nem tudom mi jott ra mert en soha nem adtam neki ra okot hogy gondolja hogy lehet valami koztunk. Parszor vagott a szemevel de en le se szartam engem mas ferfi nem erdekel a ferjemen kivul. Van 2 gyerekunk nekem semmi szuksegem masra
máj. 1. 22:19
 6/19 A kérdező kommentje:
Attol felek hogy a hazassagunk tonkre fog menni es ezt nem szeretnem nem tudom mit tegyek hogy bebizonyitsam neki hogy semmi kozom nem volt hozza es nem is lesz annyira msgutaltam ezt az alakot hogy latni sem birom mar mikor hallok rolla megy fel a cukorszintem 200an felul
máj. 1. 22:21
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy a férjed drámázik, hogy terelje el a figyelmet sajat csalásáról. Légy elfoglalva magaddal es azzal, hogy magyarázkodsz.

Ha azzal az alakkal nem volt dolgod, akkor semmi értelme es oka nincs, hogy ilyeneket mondjon a férjednek.

máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Valami oka csak kell legyen es ezek a falubeli ferfiak fiuk ezt tudjak csinalni hogy hogyan ugrasszak szet az embereket mert tetszedni tetszek annak a szemelynek azt tudom biztosra mert eszrevettem es nem erdekelt lehet hogy irigysegbol teszi. De a ferjemen semmi megcsalas jelet nem latom es nem vettem eszre. Es ha errol a szemelyrol szo kerul akkor mar nagyon felmergelodik. Es azt mondja hogy a falubol mastol is halotta nem csak ettol a szemelytol mert azt mondja hogy nem neki mondta azt hogy valami koze volt velem hanem egy masik valakinek es a ferjem pont akkor ment oda es halotta. Nem tudom mi az igaz de ha megcsal akkor csak eszrevettem volna
máj. 1. 22:48
 9/19 anonim ***** válasza:
13%

Hát nagyon úgy néz ki, hogy közöd volt hozzá. Férfi akivel semmi nem volt soha, ilyet nem talál ki. Csak, ha megkapott es utana koppant es jellemtelen is.

Lehet te már bánod, h közöd volt hozzá, magad előtt is semmisnek nyilvánítod az egészet, de látod kivel van dolgod!

Ha szeretne ilyet nem tett volna, sose adott volna ki, ez tény!

máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
En nem hazudok es nem semmis nekem semmi tenyleg nem volt hozza kozom en csak a ferjem szeretem ha kozom lett volna hozza akkor nem lennem a ferjemmel jelen pillanatba
máj. 1. 23:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!