Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy párkapcsolatom, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy párkapcsolatom, ahol a szex nagyon jó és nagy szenvedély van köztünk, ezen kívül szeretjük is egymást. Szóba került a házasság is. Szeretjük egymást, de nem szerelemmel, viszont nagyon jó köztünk minden. Házasodjunk így?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Áldásom adom rátok, járjatok békével.
2010. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Én is engedélyezem !
2010. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy láttál egy szép nyugágyat, megvedd -e?

Csak te tudhatod, mi a jó neked.

2010. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy szerelem nélkül érdemes házasodni? Mert különben a szex nagyon jó vele, és másban is egyetértünk, szeretjük egymást.
2010. okt. 28. 17:04
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Minek kell házasodni? Attól megváltozik bármi is a nő nevén kívül?
2010. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Azért van ennyi válás, mert rengetegen szerelem nélkül házasodnak.
2010. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

meg hal valamelyikőtök hogyha nem házasodtok össze:O?

nem értem miért olyan fontos ez úgyis csak papírok, semmi jelentőségük...

L/16

2010. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
voltatok szerelmesek valaha vagy mindig csak a szenvedély? mert a szerelem csak egy ideig van jelen minden kapcsolatban, utána átalakul valami mássá.. mióta vagytok együtt?
2010. nov. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2 és fél éve. Igazából sosem voltunk egymásba, inkább őrült, szerelemszerű pillanatok voltak csak.
2010. nov. 1. 00:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt írta, hogy azért van nagyon sok válás mert sokan szerelem nélkül házasodnak az szerintem téved. Pont ennek az ellenkezője miatt van ... Mert sokan vak szerelemből házasodnak. Olyan szerelemből amikor még nem lehet tisztán látni a másik hibáit, "velejáróit" és, hogy ha néha észre is veszik 1-1 pillanatra akkor is csak legyintenek, hogy ó hát én elfogadom Őt így meg majd megváltozik, majd ha együtt fogunk élni másképp lesz én tudom ... Én vallásos ember vagyok és sokat beszélgettem papokkal, tanítottak is. Ők mondták el, hogy ugye ők tartanak jegyesoktatást és mindig meg kell, hogy kérdezzék, hogy miért döntöttek a párok a házasság mellett. Azt mondták nagyon sokat adták azt a választ a kérdésre, hogy hát mert mi szerelmesek vagyunk egymásba és azt mondta ezek közül a párok közül majdnem mind elvált. Mert később amikor már együtt éltek és sok-sok problémával szembesültek ami nem javult akkor ott nem volt más választás ... A szeretetre kell építeni. Ha Te úgy érzed, hogy szereted annyira a párodat, hogy akár egy egész életet is letudnál vele élni és megvan köztetek az összhang, az egyetértés és az a bizonyos láthatatlan kötelék ... Meg természetesen ha úgy érzed, hogy számodra Ő az igazi és ez kölcsönös akkor miért ne?:) Igaza van az előttem szólónak... A szerelem egy idő után elmúlik és ha nincs mögötte tiszta és önzetlen szeretet amelyre egy életen át lehet építeni akkor hiába volt ott a szerelem...Csak néznek egymásra az emberek, hogy: - Fuh, hogy voltam képes eddig ezzel az emberrel élni? Hogy nem vettem észre ezidáig, hogy Ő ilyen?" ... A szíved úgyis megsúgja a választ. Viszont ha vannak kételyeid akkor célszerű még várni vele ... Mindenestre én sok boldogságot kívánok! :-) (Jah és még annyit hagy jegyezzek meg, hogy nálunk is ez volt az előző párommal, megvolt minden ... Szerelem nem volt. Házasság nálunk is felmerült és boldogan hozzámentem volna. De Mi sajnos rengeteget veszekedtünk ... És egy idő után ennek meg is lett az eredménye. :( )
2010. nov. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!