Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú megüt egy lányt,az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú megüt egy lányt,az normális?

Figyelt kérdés
Pontosítom a kérdést. Szóval már majdnem 2 éve vagyunk együtt barátommal és nagyon szeretjük egymást. Kapcsolatunk elején rengetegszer fordult elő,hogy többször megütött úgymond viccből,de én sokszor mondtam is neki,hogy ez fáj és,hogy nem jó dolog, sokáig csak mondtam és utána egyszer vissza is adtam. Amiből az lett a vége,hogy mégerősebben és full dühösen visszaadta. Utána anyukám eléggé lecseszte és apum is mondta,hogy ha még egyszer megüt,akkor nem jár jól... Most kb megint 1 hónapja ezt csinálja,hogy erősen megpofoz,ököllel belémüt,megharap és amikor mondom neki,hogy fáj és légyszives hagyja abba,akkor sem érdekli és csak annyit mond,hogy "azért csinálom". Szerintetek mit kéne tennem? Határozottabb legyek? Még nincsenek lila foltjaim,régebben ugye voltak emiatt és azt is tudom,hogy csak úgymond viccből csinálja,de amikor már fáj és mondom is neki és szándékosan csinálja az nekem elég rosszul esik. :(

máj. 10. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyél határozottabb! Mielőbb hagyd ott!
máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális hogy ezeket hagyod neki. 😅😅

Élvezi,hogy bánthat nem veszed észre ? Majd legkozelebb lerúgja a fejed viccből.

Azonnal hagyd ott. !!!

Ha továbbra is rá hagyod ,akkor meg megérdemled.

máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott.
máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
A leírás alapján a fiú nem normális, de te sem. 2 éve vagyunk együtt... ha 2 év alatt ez a helyzet, mi lesz 5 év múlva? Ha szeret, miért nem érti meg, hogy ez neked kellemetlen?! Dobd ki a fenébe.
máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el azonnal.5 év múlva mi lesz?? Agyon ver?!
máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a kérdező még élvezi is valamilyen szinten ezt az egészet.
máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Dobd a francba addig ameddig nem fog komolyan megverni a hülyegyerek.

Egyáltalán nem normális a viselkedése.

máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted normális egy bántalmazó kapcsolatban élni? Ha szerinted az, akkor sok boldogságot.
máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hagyd ott! Ez nem normális viselkedés, pár év múlva már verni is fog!
máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, mire vársz? Hogy egyszer agyomverjen vagy megfojtson? Esetleg, hogy a jövőben a gyerekeiteket is verje? Menekülj!
máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!