Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszik ennyit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal már 5 éve vagyunk együtt és 2 évig menőleg nagyon vártuk már, hogy összeköltözzünk. 3 hónapja ez meg is történt, lett egy kiskutyánk is nem rég. A bajok ott kezdődtek, hogy én mindig is tudtam, hogy szeret játszani és ez neki kikapcsolódás, de azt sose gondoltam volna, hogy pokollá is teheti a mindennapokat. Jó magam is játszom, de nem úgy, mint ő. Leül munka után este 7-kor és hajnali 3-4-ig tolja a barátaival. Sosem várja meg amíg elalszom, így marha nehéz nekem pihenni este, hiába kértem többször, hogy akkor menjen el játszani miután elaludtam (ez este 8-9re esik, mert 3:45-kor kelek a munkába). Néha így csinálja, néha meg pont nem érdekli és simán kiabál még hajnali 2-kor is. Aztán jött ez a kiskutya. Egy hetet vettünk ki mind a ketten és mikor nekem mennem kellett dolgozni, mert behívtak, így elvéve tőlem kettő napot a szabiból, azt hitte, hogy 12 óra munka után főzök, mosok, takarítok és a kiskutyához felkelek hajnali 2-kor. Hozzám vágta, hogy én nem csinálok semmit itthon, pedig én vagyok az egyedüli aki elvégzi a házi munkát és foglalkozik a kutyussal, ugyanis ő állandóan játszik. Próbáltam elmagyarázni neki, hogy ez már függőség, de rám rivallt, hogy ez neki az "én ideje". Ne haragudjon senki, de én nem tudom elképzelni, hogy az én idő állandóan egész nap tart és semmit se foglalkozol se a pároddal se a kiskutyáddal akit annyira de annyiiiraa akartál. 3 hónapja egyedül alszom el, mindent én csinálok és a belemet kidolgozom azért, hogy legyen kaja az asztalon, de ő csak játszik és játszik. Szerintetek?
máj. 11. 12:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10/10 hiába hanyagolom, képes akár egy hétig is elnézni ahogy gyűlik a mocsok. És ez nem vicc. Ugye írtam ezt a három napos dolgot. Mind a három napon otthon volt és csak játszott. Majdhogynem könyörögtem, hogy mosogasson már el, mert lassan evőeszköz nincsen, én meg alig élek, örülök, hogy nem ájultam még el az alvás hiánytól és a szarrá melózástól. Erre az volt a válasza "Direkt figyeltelek mikor szánod rá magadat, hogy elmosogass". Mérges lettem és idegemben azt mondtam rá, hogy bunkó. "Nem vagyok bunkó, csak nem csinálsz semmit itthon és kíváncsi voltam." Most is már 2 napja sírok azért, hogy légyszives porszívozzon fel, mert alig bírok járni annyira ki vagyok merülve és semmi. Felkeltettem hajnali 4:55-kor, hogy fent van a kutyus foglalkozzon vele mert nekem 5p múlva már bent kéne legyen a meló helyen. Ez se tetszett neki. Lehet valaki ennyire játék mániás és lusta?
máj. 11. 13:47
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy képes nézni a mocskot hetekig, ezért lesz neked nehezebb. De amíg megcsinálod újra és újra helyette, nem fog változni semmi.

Moss csak magadra, mosogass el csak magad után, főzz csak magadra, stb.

máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy kiadó szobát, ahova viheted magaddal a kutyát is. Nem kell kivenned egy egész albit. Ezt a suttyót meg zabálja fel a kosz.
máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj, de ez a sokadik ilyen kerdes es barmelyik kapcsolatot is probaltam segiteni ugyan az lett a vege.

Igaz, hogy a kerdezok mindig akkor irnak amikor mar eleguk van es csak indokot keresnek a szakitasra .


Ez a gamer eletforma nem passzol a kapcsolatokhoz. Foleg ilyen mertekben. Azt javaslom, hogy ha fontos neked ez a kapcsolat akkor állitsd a baratodat valasztas ele. Vagy te vagy a jatek. Ha nem teszed akkor ugyis ugyan ott fog kikotni ujra meg ujra a gep elott es elhanyagolva a dolgait es teged is. Amit nem fogsz elviselni es szakitasz vele. De ha valasztania KELL , akkor teged fog valasztani es idovel rendbe is jon es odafigyel rád ( legalabbis jobban )

máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem is ilyen volt. Mikor össze költöztem vele akkor én sem voltam jóba a szüleimmel és semmiképpen nem akartam haza költözni. Inkább elviseltem azt amit te úgy kb 2 évig. Aztán haza költöztem és most jobb a kapcsolatom a szüleimmel mint akkor volt. Szerintem ne kövesd el ugyan azt a hibát hogy te is éveket pocsékolsz egy olyan kapcsolatra ami nem működik. Azóta sosem ismerkedem olyan emberekkel akiknek a napjuk nagy része a játékokról szól. Egyik munkatársam is ilyen. Voltak neki barátnői de magasról leszarta őket azok pedig mind megunták és leléptek a fenébe. Keress kiadó szobát és vidd magaddal a kutyát mert azzal sem fog törődni ha ott marad. Vagy költözz haza ideiglenesen de semmiképp ne viseld el tovább ezt a sok szarságot. Mindig mindenért úgy is te leszel a hibás.
máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem.... Hagyd ott. 😐

Ez már az a kategória, hogy hiába mondanád neki, hogy elhagyod, ha nem változtat, csak ideig-óráig bírja ki, mert már valóban függő. Gondolom a szexuális életeteken is meglátszik a dolog. Az meg már milyen dolog, hogy nem végez házimunkát? 🤨

Ne pazarold rá az idődet. Én férjem is nagyon szeret játszani, de attól még velem is tölt időt, segít a házimunkában, és amíg volt cicánk, ellátta őt is.

máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy jóval összetettebb kérdés anná, hogy játékfüggő. Kérlek hallgass rám, és menekülj minél előbb. Ha benne ragadsz azzal a reménnyel, hogy változik vagy hogy képes lennél érdemben beszélni vele, akkor tönkreteszed az egész életed. Ez az ember egy nárci. És nem, nincs mindenkire rávetítve ez a szó. És nem, nem diagnosztizálok. A legújabb kutatások szerint nem kell valakinek személyiségzavara legyen ahhoz, hogy a környezetére romboló és veszélyes legyen. A te párod már ez a kategória, és ez épp elég indok arra, hogy minden további nélkül eltervezd hogy milyen irányba tudsz kilépni. Lesz ott majd könyörgés és ígérgetés, de erre készülj fel, egy szavát ne hidd. Kérlek, kérlek, kérlek, addig fuss, amíg nem fecsérelted el az idődet egy egocentrikus, mihaszna, érzelmi bántalmazóra.
máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Leclerc ***** válasza:
100%

12. Sajnos ez nem egy működő stratégia. Nem fog megváltozni, hiába van kosz. Aki nem akarja, az nem fogja észrevenni magát.


Kérdező!

Mielőbbi szakítást, és költözést javaslok.

máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod ott ezt az embert, szó szerint elvesztegeted az éveidet. Már rég lehetnél egy normális férfival, de te inkább csicska vagy.
máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!