Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha rosszul csókol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha rosszul csókol a kiszemeltem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Randizom pár hete egy sráccal, nagyon kedves nagyon udvarias, és úgy érzem, hogy vele lehetne komoly párkapcsolat, de tegnap mikor megcsókolt először, kiderült, hogy nagyon nem jól csókol. Elmondta hogy tudja, hogy nem jól csókol már mondta neki más lány. Eléggé kellemetlen volt, de nem szerettem volna én is megbántani, de hidegzuhanyként ért.


Hogyan tudnék neki segíteni, elmagyarázni?



máj. 15. 06:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
75%
Hát szerintem nagyon sehogy.. ha nem érzi, hogyan kellene, akkor nem tudsz mit tenni.
máj. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem simán lehet benne ügyesebb idővel, pl segít neki, ha elmondod, neked hogy jó. Nyilván ez tini korban teljesen okes, amikor kb elsők vagytok egymásnak, de felnőtt férfi esetében nem vesződnék ezzel.
máj. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Tanitsd meg neki, irányíts te! 18 évesen én is megcsináltam, nincs ebben semmi
máj. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy...
máj. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Sehogy,az ilyen szexben is nulla..
máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Kár, hogy a csókolózás olyasmi, amit nem lehet gyakorolni.

Ja, várj...

máj. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg ezt meg tudod neki tanítani, de nem ilyen hozzáállással, hogy "nem akarod elkedvteleníteni". Mondd meg kerek perec, mi lenne ha tanítanád, gyakorolnátok. Persze otthon 4 fal közt, nem utcán. Ha elmondod mit kéne, már aznap jobb lesz, de az évek alatt meg olyan jó lehet, hogy elfeljtitek, hogy indult.

De ez amiket írtam, csak akkor áll, ha ő egy átlagos ember. Mert ha van valami korlátja ami miatt szarul csókolózik, akkor fejlesztjetetlen.

máj. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
*fejleszthetetlen
máj. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon részletesen irányítva, sok gyakorlással. Ha nem tudod elmondani azt se, hogyan kellene neki, akkor sehogy. Kérd meg, hogy maradjon a szájra puszi, ne erőltesse.
máj. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Erre rà kell érezni ha erre sem képes halott ügy, nàlam kuka az ilyen lúzer...
máj. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!