Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért játszanak azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért játszanak azzal hogy heti 1 szerelmi együttlétet adnak ám elvárják a hűséget?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de ha egy nő ilyennel játszik, akkor nem érdekli már a párja, és ki akar lépni, valamint arra vár hogy a férfi lépjen félre hogy legyen nyomós oka, kifogása hogy miért kellene külön utakon járni.

Hölgyeim! Kérlek írjátok erre valamit. Miért?



máj. 17. 08:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Talán az érintett hölgyet kéne megkérdezni, mert ennek ezer oka lehet. Lehet csak szimplán nagyon le van csökkenve a libidója, pl. fogamzásgátló tabletta nagyon sokszor ezt okozza. De nőknél is a sok stressz, a monoton szeretethiányos kapcsolat, feldolgozatlan traumák, esetlegesen hormonális változások is okozhatják ezt. Vagy épp felborult lent a hüvelyflórája és kellemetlen neki vmiért a szex, csak nem akar róla beszélni. Az meg vkinél akár fél év is lehet mire helyrebillen. Kommunikáció kellene paranoiás elméletek gyártása helyett.
máj. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
9%
:(
máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
9%
:((
máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Ja és ha teneked lennének véletlen potencia problémáid és bármi okból nem állna fel, csak heti egyszer, és a párod ilyen elméleteket gyártana fordítva mint amilyeneket te most róla?? Te nem várnád el komoly kapcsolatban ugyanúgy a hűséget? Ez két embernél aki szereti egymást, nem is kéne hogy kérdés legyen. Örülnél ha ilyenekkel vádolna, mint amivel te őket, miközben problémáid vannak csak? Kommunikáció és empátia, máshogy nem megy!!
máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Kommunikációs szerencsére van, elég régóta együtt vagyunk de sajnos pár hónapja mintha már nem 2en lennénk, vagy lettünk volna ebben a kapcsolatban. Itt nem lehet mindent leírni, ám annyit mondhatok, hogy SZERINTEM ő megpróbált, vagy meg is csalt. Voltak jelek, ám a válasz mindenre, nem tudom, és mindig a telefonon lóg. Van egy lelki szemetese... Csak szerintem nem az. Én ehhez kötném. Bonyolult. És a tetején ezt csinálja amit írtam. Sok mire nem számítok már tőle. 16 év.. És részéről nincs őszinteség, csak új jelszó, és lezárt alkalmazások..
máj. 17. 08:38
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Nekem azért lenne igényem több szexre mint heti 1, de ahhoz jobbnak kellene lennie a férjemnek az ágyban.

Sokszor nincs kedvem belekezdeni, mert nem azt kapom amit szeretnék.

Te kérdező, mindent megadsz neki amire vágyik?

máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
15%
Ebben az esetben tényleg vannak problémák a nővel, már abból kiindulva is, hogy ilyen tiszteletlenül kommunikál veled, és az is nagy baj, hogy nem őszinte, ahogy írtad. Sajnos valószínűleg már nem érdekled őt igazán, és lehet képben van már az a másik. Ultimátumot kéne neki adni, hogy vagy leülitek normálisan, őszintén megbeszélni a dolgokat, vagy ez így nem mehet tovább. Mert így nincs értelme.
máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

Sok oka lehet, írok egyet. Egész este a tévé előtt mereszted a hátsódat, miközben az asszony egyedül küszködik a gyerekek esti rutinjával, a konyha/fürdőszoba rendrakásával, és közben nem érzi azt, hogy a családban lenne a gyerekeknek apja, neki pedig segítő férje. Este, mire hulla fáradtan ágyba zuhan, már nem látja benned a férfit sem, akivel hancúrozna egyet, és eljut oda, akkor szexeljél a focimeccseddel, amit bámultál, miközben ő szakadt széjjel.

Ez csak egy lehetséges példa, de tessen szépen elgondolkodni! Partnere vagy az élete egyéb területein is, vagy csak kielégülésre használnád?

máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
A kérdésed általánosított. Nálunk soha nem is volt heti 2-nél több, ráadásul ennyi év után önmagában a szex elkopik és ez még nem jelent semmi bajt. Az már más, hogy később kifejtetted...
máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 bolognai a kedvencem ***** válasza:
92%

Milyen agyament megfogalmazás ez már megint, hogy "adnak"?


Ha szerinted a nők "adják" a szexet a férfinak, akkor nem is csodálkozom rajta, hogy nálatok csak heti 1 van.

máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!