Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet jogosan zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet jogosan zavarja hogy az anyámmal szoktam heti 1-2 sétálni,kirándulni?

Figyelt kérdés
Ezeket a programokat főleg akkor szoktam végezni ha nincs velem a barátnőm. Máshol van. Nem élünk együtt. Mi a meglátásotok?

máj. 20. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez nem megy a kapcsolat rovására akkor nem tudom, mi zavarja.
máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes írja, ha ez nem zavar be a közös programokba, nem vesz el indokolatlanul sok időt, figyelmet és nem anyukád a prioritás a mindennapokban, hanem a párod, akkor nincs ezzel gond. Ő mit mond, miért zavarja?
máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel írod, általában akkor terveztek programot anyuddal, mikor barátnődnek más dolga van, így max arra tudok gondolni, hogy féltékeny. Engem kizáròlag akkor zavarna ez a szitu, ha anyud mindig akkor akarna veled programozni, mikor kettesben lennék veled.
máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ők kedvelik egymást? Jól kijönnek? Anyád mennyire van hatással a kapcsolatotokra? Mennyire szól bele? Mennyit adsz az ő szavára? Ki mellett állsz ki ha van konfliktus?
máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel az a baj, hogy ha a lány hosszútávon tervez veled, akkor anyád nem fogja lenyelni, hogy a heti 2 randitok havi 1-re csökken. És ezt a lány tudja.
máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Egyet értek az előttem szólóval. Most még nem baj, együtt sem éltek, jelenleg nem megy a kapcsolat rovására. De akkor is olyan érzetet kelt, mintha nem tudnál leszakadni anyuka szoknyájáról.

Azért ha veled tervez komolyabban, már problémás lesz, csak anyuka fog megsértődni, hogy már nem jársz el annyit vele.

máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Attól, hogy foglalkozol anyuddal*, attól még ő is porondon van az életedben, tehát én inkább kicsi féltékenykedést érzek a barátnőd részéről.

*Ezt viszont meg kellene értenie.

máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ. Te azt írod, Általában ő olyankor máshol van, de egyáltalán nem írod, hogy esetleg nem pont azért távozik-e, mert a pasija épp megint anyuci pici fiát játssza..

Ha nem is éltek együtt, és mondjuk heti 4x találkozhatnátok, de helyette te a lehetséges idő felében anyuval vagy, szerintem érthető, ha zavarja :D Szóval attól függ, pontosan mi a szitu...

máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem lenne szimpi egy ilyen pasi.

Hacsak nem…

Velem IS kirándulna, engem is vinne ide oda.

Akkor nem zavarna!

máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!