Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt hogy nem hittél a párodban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy nem hittél a párodban?

Figyelt kérdés
Amikor ő kitalált valamit amibe bele akart vágni vagy amit már egy ideje csinált és azt akarta fejleszteni és abban dolgozni, te nem hittél benne vagy nem gondoltad hogy párodnak való vagy menni fog neki ..
máj. 21. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én fordítva szoktam lenni.


Amikor baromságokba ugranak bele a pasik, én annyit szoktam mondani nekik, hogy bízom benned annyira, hogy jól tudsz dönteni, ha látod hogy rizikós, nagy a kockázata is(kb börtön🤣), hiszem azt hogy van annyi eszed hogy tudod mit csinálsz.

(Ergo nem tartalak hülyének, hogy nem tudnád mit teszel.)


Ugyanis teljesen felesleges lenne hisztizni hogy ne tedd, maradj itthon, ne csináld, kérlek meg könyörgök.

Alapbol nem járok beszámithatatlan hülyékkel amúgy:) ha az lenne össze se jöttem volna vele ugyebár.

A másik meg, hogy üzletben egyszer fent egyszer lent, aki ugraburgál az nyilván képben van azzal is, hogy egyszer nyer egyszer bukik, ez egy változó faktor, bele kell kalkulálni amugyis az "ugrabugrába".

máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Folyt. Ha mégis buknak épp, olyankor pedig belátják, hogy na ez most nem jött össze, néha van bennük önvád is, hogy hülyébb mint hitte magáról, és eljátszotta a bizalmam, hogy én többnek néztem őt ennél, de a sebnyalogatás után 1.tanultak belőle hol vannak a határaik, 2. Előveszik a B terveket.

(Ha nem birod kirakni a kockát, forgasd másképp, vagy kezd másba.)


Mivel nem a gyerekem, hanem felnőtt férfi és nem épp az én vagyonommal szórakozik hanem a sajátjával, így szabad kezet szoktam adni, de persze azért is mert hiábavaló lenne pl tiltani korlátozni mikor a fejükbe vesznek vmit.


Manipulálni terelgetni lehetne, de nem fárasztom magam ezekkel.

máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jav:kezdj másba
máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!