Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok megtartotta az exeiről készült fotókat? Mit gondoltok erről? Különösen, ha meztelen fotók is vannak?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolat esetén kérdezem ezt, főleg 30 év felettieket vagy házasokat.

máj. 22. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
70%
Nem lenne tovább a párom a meztelen fotók miatt.
máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
81%
Meztelen fotót őrizni exrol szerintem nagyon gaz. A normális képek okesak, amíg nincs kint meg mindig a közösségi media felületeken és nem nézegeti őket.
máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
59%

A férjem világéletében kocka volt, így amikor megjelentek az első okostelefonok és a felhő-szolgáltatás, neki már azóta van mindkettő. Automatikusan feltöltődtek már 15 évvel ezelőtt is a képei a netre, amiket azóta szerintem nem törölt le. Meztelen képekről mondjuk nem tudok, hogy készültek volna, ha mégis, azokat lehet, hogy külön mappában tartja, amik nincsenek fent a neten, de valami ősrégi adattárolón igen, ezt nem tudhatom. De alapvetően tuti nem törölt le semmi emléket, nemrégiben mutogatta a kamaszkori fényképeit, amiket hobbiból lőtt még igazi fényképezőgéppel :D Most 38 éves, szóval azok nem mai fotók.

Szerintem az, hogy léteznek ezek a képek, nem jelent semmit. Én sem törlök semmit, ami egyszer elkészült, max a helyi meghajtókról, ha kell a hely, de azt is inkább csak egy-az egyben átmigrálom valami nagyobb tárhelyre. Emlék, az élet része volt egykor, attól még, hogy megvannak, nem hinném, hogy bárki is azzal töltené a napja unalmas perceit, hogy a 20 évvel ezelőtti exek meztelen fotóira recskázik. Én is már 31 éves vagyok, nekem is volt életem a férjem előtt, de attól még hogy ennek a fotós emlékei is megvannak, nem igazán gondolom úgy, hogy a férjemnek félnivalója lenne :D Ahogy én sem aggódok az ő exeit illetően.


TL;DR: nem gondolok semmit, ha a viselkedése meg úgy általában a kapcsolat minősége nem ad okot az aggodalomra, akkor tökre lényegtelen szerintem, hogy milyen képeket őrizget valaki a fiók mélyén/2009-es számítógépes mappákban elrejtve.

máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
44%
Ez is csak onnantól kínos meg elfogadhatatlan, ha kiderül. Balek a párod, ha nem tudja titokban tartani az emlékes mappáit.
máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
74%
Ez szerintem is kicsit gáz, mezteken fotók nekem sincsenek meg, sima fotók még elvétve akadnak, mert nem néztem át a galériámat azért, hogy mindet töröljem, de azokat se nézegetem.
máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
83%

Én nő vagyok, de soha nem töröltem ki exekről képeket.

Az mondjuk hozzátartozik, hogy nekem csak hosszú kapcsolataim voltak és mindegyikre szeretettel gondolok, nem váltunk el rosszul.


Közösségi oldalakról nyilván leszedtem mindent de egyébként egy pedrive-on pihennek.

Nem kötöm a párom orra alá de őszintén, mi köze is lenne hozzá?

Évekig az életem részei voltak, vége lett, okkal, nem akarnék már tőlük semmit, nem is nézegetem a képeiket, egyszer majd lehet, hogy fogom mint jó vagy éppen vicces emlékeket.



34/N

máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
49%
Aki fotók miatt parázik, az önbizalomhiányos. Micsoda igény ez, hogy a másik dobja el a fényképeit? A múltját nem tudja kitörölni. Vagy kell a másik a múltjával együtt, vagy nem kell. A fénykép nem változtat semmit.
máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
57%

7: Ez így nem jogos, mert csak kettőnkről páros fotók tényleg ne maradjanak. Nekem is maradtak sokáig, de új párom mellett már késztetést éreztem törölni. Társasági fotók esetleg. Ráadásul olyan is előfordul, mikor megmarad a társaság.


35/F

máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
54%
Én tőlem legyenek képek, de ne már meztelen.
máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
79%
Azt nem tudom neki van e, de sztem lehet hogy nálam van, de őszintén abszolút nem foglalkozom velük mert felhőben vannak es nem fogok ezervalahány képet átnézni. Engem ez abszolút nem érdekel (nő vagyok pedig). Ha van hát legyen , nem tudok róla, nem nézegeti az fix.
máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!