Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg ütöttem a barátnőmet,hogya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg ütöttem a barátnőmet,hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel vagy egy közös kislányunk,aki két hónapos,a barátnőm mindig panaszkodik hogy én dolgozok ő meg maga van vele otthon és milyen nehéz neki stb. Én elhiszem hogy nehéz neki,de örülnie kellene neki,tegnap viszont már annyira ki volt,hogy az alkoholhoz nyúlt és úgy volt otthon a picivel,hívogattam munka közben,kinyomott folyamatosan,sofőr vagyok és egész nap azon agyaltam hogy mi van otthon,siettem haza,ahogy haza értem,próbáltam neki higgadtan meg magyarázni,hogy így nem lehet,erre ő engem mocskol le részegedve hogy nekem könnyű mert én egész nap ülök a teherautóban meg jelzőket aggatott rám amit most itt nem sorolok fel inkább,erre én tiszta torokból lekiabáltam,hogy hagyja abba és legyen már normális,erre ő le tépte a szemüvegemet és szét törte,én meg a nagy mérgemben oda csaptam neki egy pofont,aminek még a helye is látszik.Mindig is el ítéltem ha egy férfi meg üti a nőt,de ilyet le lehet máshogy reagálni szerintetek?

máj. 23. 11:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim válasza:
86%
Ő már nem a barátnőd, hanem a gyermeked anyja, élettársad.
máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
67%
Nem tetted jól. Egyébként nem lehet, hogy szülés utáni depressziója van? Nem jogos egyáltalán, hogy megutotted, de meg ha az is lenne, akkor sincs JOGOD kezet emelni egy másik emberre, hacsak nem önvédelemből teszed.
máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
79%

"ilyet le lehet máshogy reagálni"

Nem egy nap alatt alakult ki ez a helyzet. Valószínűleg nagy a baj nálatok. A kisbaba a háznál nagy változás, nehéz új helyzet, nagyon sok idő és figyelem szükséges, hogy együttműködve és jól menjenek a dolgok.

Idő, türelem és együttműködés kell. ű

Talán jó lenne, ha most ki tudnál venni egy pár nap szabit, hogy pihenni tudjatok, és nyugodtan megbeszélni a jelent és a jövőt.

máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
79%

(Remélem, hogy ez trollkodás és az vagy aki állandóan az elképzelt barátnőit bántotta meg, de nem akarta.)


Ülj le vele beszélni és mondd meg neki határozottan, hogy vagy összeszedi magát vagy bejelented a hatóságoknál, hogy piál! Ha elkezd hisztizni, ordítozni azonnal utána jelentsd be és a gyermeket neked ítélik ő meg mehet dolgozni helyetted, légy apaságin ha egyszer ő nem bírja a 2 hónapossal.

Vagy segítsen be neki anyósnak való, anyukája, testvére, akár bébiszitter.

Éjszaka egyébként ha otthon vagy legalább a hétvégén egy napot neked kéne a pironyóhoz kelni ha nem anyatejes, hogy ki tudja magát pihenni a párod.

Az az igazság, hogy nagyon nehéz 24/7 gyermekkel együtt ha nincs segítsége, vagy nagyon kevés.

De az nem ad okot arra, hogy téged hordjon le, téged bántson testileg (a szemed sérthette volna meg a szemüveggel) és alhokolozálni pláne nincsen oka!

máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
100%
*bocs, az "ű" nem kellett volna oda
máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
57%
Minden bántalmazó lejáratja a párját kamukkal.
máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
69%

Segitség helyett pofon.

Lol

máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
52%

Ha ezt elmondja a bíróságon a gyereket nem fogod látni. Nagyon helyesen mert még őt is megütőd ha felidegesít.


Am tipik, hogy minden bántalmazó alkohollal meg drogozással indokolja a tettét.

máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
54%

Hát lehetett volna másképpen is kezelni, ezt nem vitatom, de azért éljen ilyen kitartott, hisztiző, elégedetlen, semmirekellő nő mellett, akinek két anyja van. Én az első ilyen alkalom után otthagytam volna a pba. Nem hogy még közös kasszázzak vele "család" címén...


F

máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet mást munkát összehozni neked? Nincsen segítsége? Ha hazaérsz segítesz neki a főzésben, takarításban, vagy a kisbabával, hogy tudjon pihenni? Anya vagyok és tudom nagyon jól, hogy irtóra nehéz főleg kisbabával. Egészen 1,5 évig alig tudtam éjszaka aludni. Mindig fel kellett hozzá kelnem mert vagy a foga bizgatta, vagy a mozgás, betegség, éhség, pelus, vagy a szeparációs szorongás. Nappal ha hazaért a párom általában ő főzött meg két napokra, vagy anyukám mert én takarítottam és a kicsivel foglalkoztam. Nem győztem egyedül.

Te vezetsz ami tudom megterhelő, de hidd el, hogy a párodnak sokkal nehezebb.

Segíts neki mert ha stresszes, vagy te is az vagy az a kisbabára is negatívan hat. Érzi, hogy nem jó a légkör és méginkább sír, méginkább nem tud elaludni.

Az alkoholt is érzi és szintén (a cigarettafüsttel) árt neki.

Próbálja meg kendőbe rakni amiben viheti magával bárhová, legyenek kinn a levegőn eleget, lehet a mózeskosárban jót aludna,éjjel fektesse be maga mellé, vagy aludjon mellette, esetleg rakjon be neki flitterek, gombok nélkül valamilyen ruhadarabot ami az övé, az anyja illata megnyugtatja, de főleg a melege. Ha nagyobb lesz alhat külön. (Hintába ne rakja, tönkreteszi a gerincoszlopát!)

Szedjen vitaminokat a párod, étkezzen egészségesen.

A kicsihez sokáig fel kell még kelnie nagyon.

De napközben ha alszik ő is pihenjen, majd te eltakarítasz!!! Együtt oldjátok meg és esetleg plusz segítséggel olykor.

máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!