Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom folyton szellent?

Figyelt kérdés

Telefonálunk, és a közben is szellent, miközben én beszélgetek vele egy tök fontos dologról. Nem egyszer előfordult már, hogy petting közben is szellentett, de szex közben nem fordult elő. Megkért már egyszer, hogy nézzem meg, hogy van-e valami a fenekén, és akkor is lefingott. Nem egyszer volt már, hogy az ágyban elfordult, kérte öleljem át, és akkor is. Evés közben is csinálja, persze ha valahova megyünk akkor nem.

Nem kamu a kérdésem, nem kell töröltetni, meg nem izgulok fel semmi ilyenre.


máj. 23. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

"Evés közben is csinálja, persze ha valahova megyünk akkor nem."

Hogy mit csinálj?

Mondd, hogy nem kéred a különleges megtiszteltetést, vagy elhagyod.

máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is volt ilyen pasim, de akkor 17 évesek voltunk. Én utáltam, hogy ilyen ő meg baromi viccesnek találta. Legszivesebben kidobtam volna, de hát halálosan szerelmes voltam.... mai eszemmel az első ilyennél lapát.
máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érti meg, hogy kultúráltan is lehet viselkedni, akkor búcsúzz el. Akinek vicces, hogy lefingja a másikat az van vagy 7-9 éves szellemi szinten. A fölött már általánosban is ciki az ilyesmi.

Lehet jönni azzal, hogy természetes emberi dolog, de hugyozni se az ágyba szokott, vagy ahol épp rájön remélhetőleg, hanem eltalál a wc-ig. Ez ugyanúgy kordában tartható dolog, mint a vizelés.

máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelet, kúltúrált viselkedés messziről sem ismerős neki.

Nekem is van nő létemre, és mindenki masnak mikor felpuffad vagy bármi, de nem vagyok akkor büdös bunkó hogy a másiknak oda fingjak, szarjak hugyozzak miközben eszik.

máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A 4 éves gyerekem csinálja ezt, kérdezd meg hogy esetleg ezzel a korosztállyal érzi magát egy szellemi szinten?
máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
C -k vagytok?
máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

“ Megkért már egyszer, hogy nézzem meg, hogy van-e valami a fenekén, és akkor is lefingott.”


Mekkora taho. Kibasznam a francba. Termeszetes dolog, de nem a masik arcaba..hogy lehet valaki ilyen gusztustalan?

máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Menjen egy egy gastroenterológushoz.

Mondd ki neki, hogy ettől nem lesz a szemedben Menő Jani.

máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
fingj az fejére a köcsögnek mikor alszik.
máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Megkért már egyszer, hogy nézzem meg, hogy van-e valami a fenekén, és akkor is lefingott."

Én erre vagy megütöm vagy belerúgok. Sose voltam ilyen tahóval de biztos hogy ez lenne az a szituáció hogy ütök vagy rúgok. Undorító, megalázni akaró féreg az ilyen. De te amúgy csak a "barátom így meg úgy aláz de csak viccel" troll vagy, akkor is ha mostanában nem írod bele a kérdésedbe hogy "de azt mondta csak viccelt". Fixen pasi vagy aki ostoba, megalázható nőnek adod ki magad.

máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!