Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs kedve osszebujni szex utan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedve osszebujni szex utan?

Figyelt kérdés
3 honapja vagyunk egyutt, eddig mindig osszebujtunk... Multkor eleg fura volt, nem mondta ki de nem tunt tul lelkesnek aztan utana a reggeli s*exig hozzam se ert... Utolag felhoztam, es csak annyit mondott, hogy neki nem feltetlen van ra igenye es multkor kifejezetten nem volt kedve, de ezt ne vegyem szemelyesegen, neha szimplan nincs kedve... Ez normalis es csak tulgondolom? Nekem valamiert rosszul esett...
máj. 23. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Így kezdődik a szakítás, tapasztalataim szerint.
máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lehet... De ez a fura hogy elotte meg irta hogy mennyire varja hogy osszebujjunk... Aztan nem volt kedve
máj. 23. 16:23
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen a szeretnyelve, vagy te érted nincs oda...
máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És a szex milyen vele? Odaadó mindenben és figyel rád? Orálozik neked amig orgazmusod van, és figyel arra szex közben is, hogy elélvezz? Csak mert ez amit leírtál, hogy így viselkedik olyan hapsik szokták csinálni akik nagy ívben sz*rnak mások igényeire, ahogy írta is ő nem igényli, nincs kedve stb... mihez van kedve akkor? Űríteni ahogy neki jól esik?
máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szx kozben nagyon figyel ram.. Meg mindig ha nala vagyok ezerszer megkerdezi hogy minden okes es meg hogy lenne e valamire szuksegem
máj. 23. 16:27
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Rá kéne kérdezni konkrétan. Hátha valami baja van csak nem meri elmondani.
máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Ezerszer megkérdezi, vagy csinálja is? Nem mindegy
máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

2!

Sose azt nézd, h mit mond/ír, az a lényeg, amit csinál

máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, sok mindent tett ertem, es eddig osszebujtunk mindig... Nem ertem hogy most hirtelen miert nincs kedve
máj. 23. 16:32
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9, lehet eddig se volt. Nem mindenkinek van erre igénye. Könnyen lehet, hogy most vált neki terhessé. Ideig, óráig bármihez lehet alkalmazkodni, aztán felülírja a saját igény.
máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!