Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van h vita után erősödik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van h vita után erősödik a kapcsolat számomra a párom meg érzelmileg eltávolodik? Akkor h is van ez a jóban rosszban dolog?

Figyelt kérdés
1 vita után átgondolom a dolgokat és mikor kibekulunk úgy érzem érzelmileg erősödnek bennem a dolgok, h megtudtuk beszélni és még mindig együtt maradtunk, rajovok mennyire fontos nekem.s számára meg a vita egyenlő azzal h távolodik. Olyan mintha csak a szépet jót akarja a kapcsolatba mesélni, ha van 1 kis gond meg kuka.

máj. 23. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Kinek jó a vita? :D Ja igaz,nagyon épitő egy kapcsolatban...
máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Szerintem a vita nem építő jellegű, bár teljesen más, hogy ki mit szűr le belőle. Ha valaki megbántott akkor utána én sem tudok egyből a nyakába borulni, hiába beszéltük meg. Sajnos ehhez valakinek idő kell, nem lesz semmis egy konfliktus, ha valami rosszul esett.


Elméletben jó amit írsz, de a gyakorlat máshogy van sok embernél.

máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Mert nárcisztikus vagy.
máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés mennyiszer vitáztok, mennyiszer veszekedtek és persze az sem mindegy miről. Lehet úgy érzi egyre inkább, hogy nincs egymás mellett keresnivalótok, de még gyűjt erőt a szakításhoz, kapcsolatfüggő, vagyis veled marad míg nem jön útjába más.
máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha te úgy érzed hogy a vitától erősödik a kapcsolatotok, akkor van egy olyan megérzésem hogy te élvezed is valahol ezeket a vitákat. Na most az ezzel a baj hogyha szerinted erősödik tőle a kapcsolat, és esetleg még élvezed is, akkor bizonyára rengeteg felesleges vitát is generálhatsz. Ha meg béke és nyugalom van az ha jól sejtem kikészít, és kell vmi fölös és káros vitát generálni egyből. Vannak emberek akik egyszerűen drámafüggők mert azt hiszik ezek a valódi nagy érzelmek, pedig dehogy...

Nem csoda ha a párod kikészül. És ki tudja meddig fogja ezt még elviselni. Hosszútávon a sok vita tönkrevág mindent, szétcseszi a kapcsolatot mert egyszerűen annyi sérülés lesz amit végül már nem lehet visszacsinálni ha megszakadnátok bele akkor se.

máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Neke, sem jó a vita, de utána jövök ra mennyire is fontos nekem és h ne akarom elvesziteni. Szerintem ilyenkor derül ki mennyire fontos a másik ha probléma után is kitartassz nem csak akkor mikor faszt minden.
máj. 23. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem kettő lehetőség van:


A) Nem látja be, hogy igazad van, fújja magát, hisztizik.


B) Te nem látod be, hogy hiába van igazad nincs értelme együtt maradni.


Egyik sem túl jó mert te ragaszkodsz ő meg eltávolodik tőled előbb utóbb el fog hagyni, de lehet előtte megcsal ha olyan típus.

máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer ilyet olvastam és sokakra igaz: mindíg, mikor megbocsátasz neki, ő jobban fog szeretni egy kicsivel, de Te őt kevésbé. Tehát azon a napon mikor ő a legtöbbet érzi irántad, Te már nem fogsz érezni semmit.
máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!