Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint reakció érdekes?

Figyelt kérdés

Hagyjuk most a feminista szöveget meg hogy én is meg tudom csinálni, mert meg szoktam de ez most nem lényeg.



A helyzet hogy nem főz sűrűn barátnőm. Általában csak vasárnap, a többi nap anyum küld sokszor kaját.( nem mi kérjük).

Máskor azt tette szóvá hogy főzne de minek, mikor anyum küld..


Ha úgy adódik hogy mondjuk mégse küld akkor mondjuk hazaérve kérdezi mit főzzön majd kicsit később, de még nem áll neki mert mást csinál , és mikor végez vele mondom akkor megcsinálod amit beszéltünk h főzöl akkor gúnyosan megjegyzi h ja még főznöm is kell akkor??


Nem értem de akkor minek problémázik a fozesen h főzne ő, mikor ott a lehetőség akkor meg az a baja h még akkor tényleg főzzön??- meg h mennyi időt elvesz tőle..


máj. 24. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Fene se főzne egy pasira. A bnőd engem is túltesz ha azt nézzük🤣
máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdekes ez a reakció. Inkább teljesen érthető. Nekem sem jönne be ez a rapszódikus élet. Most vagy nekem/nekünk kell gondolkodnunk a kajáról, vagy nem. Az tök kellemetlen, mikor délután tudod meg, hogy jah, akkor még ki kell találnom, be kell rá vásárolni, és még meg is csinálni. Sokszor én is olyan időpazarlásnak érzem, tényleg sok idő el tud rá menni.

Egyébként miért nem csináljátok együtt?

máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem napközben derül ki és mindig vlmi egyszerűbb kaját tervezünk amihez van itthon kellék.
máj. 24. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Na te meg azon problémázol, hogy te csinálsz minden házimunkát… na most aztán kiderül, hogy mégsem. Ja mert a főzés az semmi, csak a ruhák elhajtogatása meg a felporszívózás a valami…
máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A "mást csinál" alatt mit értesz? Ha házimunkát, akkor jogos a visszakérdezés. Beszéljétek meg és osszátok be a feladatokat, vagy csináljátok közösen.
máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Te miért nem főzöl? Miért csak a baratnődtől és anyukádtól függ, hogy van-e főtt étel?
máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Te amúgy miért nem az anyukádnál laksz?
máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Két dedós.
máj. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!