Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben sem érthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben sem érthető egyetlen pofon?

Figyelt kérdés
A probléma hogy barátnőm havi 1-2 alkalommal megy barátnőkkel találkozni ahová engem nem hívnak soha. Olyan is elő fordul hogy a szingli barátnőjénél alszanak és csak reggel jön haza. Ezt én soha nem szerettem mert szerintem ha párod van, egy másik feled akivel egy lélek vagytok 2 testben akkor elég sértő ha rendszerességgel teljes éjszakát direkt nélküle töltöd. Most az utolsó alkalomnál próbáltam elérni telefonon mert a nővérem késő este keresett meg pánik szerűen hogy másnap vigyázni kellene unokaöcsémre mert sürgős dolga akadt. Csak a barátnőm volt itthon másnap tehát csak ő tudott vigyázni a kicsire. Ezért hívtam telefonon, mert szólni akartam hogy ne maradjon ki hanem jöjjön haza kialudni magát. Már többször kértem, hogy az este néha írjon nekem hogy minden rendben és az egy dolog, hogy ez is elmaradt de az már nagyon felidegesített, hogy nem veszi fel a telefont. Fb-on írt később hogy csak reggel jön haza mert elvannak és aludjak nyugodtan. Megírtam neki hogy jön a kicsi és ezt szerettem volna mondani és jó lenne ha hazajönne és nem inna mondjuk most már de csak annyit írt hogy majd máskor előbb szépen megkérdezem vagy én vagy a nővérem mielőtt így kijelentik tényként és ezek után már egyáltalán meg se nézte az üzeneteimet. Reggel jött haza kicsit furcsa viselkedéssel és tág pupillákkal. Veszekedtünk hosszan és kiderült hogy drogozott... Ez volt a pillanat amikor nem bírtam tovább és sajnos elcsattant a bizonyos pofon.Az jelent meg bennem mennyire veszélyes és felelőtlen játék és hogy nemsokára hozza a nővérem a kicsit és ki tudja mi lesz.. És az is hogy lehet hogy ez a reakció menti meg attól hogy a jövőben nagy baj legyen és mondjuk az életét veszélyeztesse és függő legyen...De ő azóta elment tőlem és mindenkinek terjeszti hogy milyen korlátozó, kettyós vagyok, meg is ütöttem de azt senkinek nem mondja el hogy bedrogozta magát és folyamatosan lejárat még az én családtagjaim előtt is...Szeretném tudni valóban nem-e jogos amit csináltam és segítene-e valamit ha elmondanám mindenkinek a valódi okot hogy miért tettem... Mit gondoltok?

máj. 24. 17:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván nem.

Aztán majd vered a gyereked is.

Köpnivalók az ilyenek.

máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem érthető.

Húzd meg magad.

máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
89%
A valódi okot már elmondta az exed (legalábbis remélem, hogy nem negy vissza hozzád). Bár elég enyhén fejezte ki magát.
máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
92%

Hogy képzeled hogy utasítgatod bármire a barátnőd, főleg a TE rokonod nyűgje miatt. Nem vagyok senkinek, de főleg nem a rokonaidnak csicskája.

Amúgy kamu. Állandóan ilyen kérdéseket írsz ki hogy "muszáj" volt megütnöd a kitalált barátnőd.

máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Nem kamu, és ez az első kérdésem. Nem mondom hogy muszáj csak hogy nem jó kedvemben tettem ezt hanem ő is nagyon rendesen tett ellenem...
máj. 24. 18:08
 6/65 anonim ***** válasza:
96%

A nővéred törődjön a gyerekével, vegyen ki szabit, vagy te vegyél ki, vigye anyádékhoz, bízza bébiszitterre, az apjára a gyereket és ne a te párod nézze ingyenbébiszitternek veled együtt.


Már rég szakítani kellett volna ha te olyan ütődött vagy ha azt hiszed, hogy egy testben vagytok két lélek.


Remélem ki fog téged dobni, vagy ő téged.


Ha drogozik az az ő baja, de lehet miattad menekült a drogba mert nem hagyod élni!


Idióta vagy a testvéreddel együtt. 🤡

máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
94%
Jaj, már otthagyott, büszke vagyok rá és nagyon jól teszi ha elmondja milyen debilek vagytok! 🖕
máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
94%

Elmebeteg vagy. Nem azért, mert megütötted a kamubarátnődet, hanem mert ilyenekről fantáziálsz állandóan. Múltkor azért kellett felpofoznod, mert majdnem kiesett az erkélyről (miután ráncigáltad)🤡

Ha igaz lenne a sztori, akkor is egy beteg kattos barom lennél. Tök normális dolog a barátnőknél aludni, nem a csicskád a lány, hogy gyerekeket passzolj le neki a háta mögött.

máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
Szóval az hogy a testvéremmel összetartóak vagyunk és természetes hogy segíteni szeretnék neki az rosszabb mint drogozni és letojni a saját párod? :D Érdekes emberek vannak itt...
máj. 24. 18:13
 10/65 anonim ***** válasza:
6%
Oké, legpontozhattok. A fiamnak is első mérgemben,csalódottságomban levernék egy pofont ha drogozna, pedig eddig sosem emeltünk rá kezet. Persze,utána próbálnék rájönni a miértjére és ész érvekkel hatni rá, de ebben az esetben megértem, hogy a kérdező nem tudta kontrollálni az indulatait.
máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!