Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nőnek kell mindig negalkudnia?

Figyelt kérdés

10 éve élünk kapcsolatban ebből 4 éve vagyunk házasok. Van egy fél éves gyermekünk is. Állandó probléma köztünk az, hogy időszakosan vannak maszek projektjei. Ezeken anno vagy így vagy úgy de átlendültem. Viszont,hogy már itt a pici nehezen viselem,hogy minden a nyakamba szakadt és naphosszat egyedül vagyok/vagyunk. Most ez a meloja hétvégente márciustól július végéig ki fog tartani. Szóval március óta csak aludni jár haza, hétköznap és hétvégén is. (Elalvás előtt van egy kis gugyoges a gyerekkel azt kifújt a szuper apu szerep) Gyermekágyi időszakban végig mellettem volt és segített, de most a pénzt hajtja. Amit egy szinten megértek. De ugyanakkor 6 év után végre összejött a baba és megint a régi lemez?!... Nem vártam azt hogy megváltozik. De legalább a gyerekkel foglalkozna úgy. Én pedig teljes elhanyagolásban vagyok. Testi lelki érzelmi. És ekkor jön a szemét része a dolgoknak, hogy ebből van pénz: vagy itthon vagyok veletek vagy pénzt keresek. Mivel nincs segítségem minden rám marad és egyszerűen csak a gyerekkel mozdulhatok mindenhova. Ennyi erővel lehetnék egyedülálló anya is. Persze szeretőt ne tartsak, mert ő szeret. Sajnos a munkában úgy látom nem tud úgy menedzselni, hogy azt is csinálja és néha velünk is legyen. Szülői mintázata is ez.

Én is hibás vagyok,mert eddig nem foglalkoztam ezzel,mert tudtam jönni menni lefoglalni magam. De most konkrétan úgy érzem nem kapok levegőt...


máj. 26. 10:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

A kérdésnek nincs értelme ugyanis nem igaz, hogy mindig a nőnek (vagy férfinak) kell alkalmazkodni. A saját magad nevében beszélj. Nő vagyok és nem tetszik amit írsz egyáltalán. Soha nem alkalmazkodtam olyan férfihoz akivel nem volt kölcsönös a dolog. A kompromisszumkészségnek oda-vissza kéne működnie.


Már meg se haragudj, de tudtad nagyon jól, hogy maszekol, kevés időt van otthon, hogy talán workoholista és mégis babaprojektbe fogtál vele.

Még a gyermekvállalás előtt abba kellett volna a maszekolást és másfajta munkát keresnie. Vagy egyáltalán nem kellett volna szülni neki kisbabát.

Ő nem tehet róla, hogy te reménykedtél, hogy majd megváltozik a babuci miatt!


Döntsd el, hogy vele maradsz, vagy elválsz.

máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Munkamanias hapsi nem fog változni

Ott van sikerelmeny attól érzi magát férfinak hogy dolgozik hogy sikeres hogy pénzt keres

Neki a család csak a Barbie háttér kis vicces színes

Az ő élete nem arról szól

máj. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%

De gondolom a pénz az jó. 🙄

Vegyél egy vibrit, ha nagyon viszket, ha van pénzed akkor fogadj fel egy segítséget, aki takarít, vagy figyel a gyerekre, ha sok neked.

máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%

Én arra lennék kíváncsi hogyha elhagyna ő téged, vagy bármi rossz történne vele akkor kire fognád, hogy te boldogtalan vagy, nem bírod a saját babáddal az életed. Mit gondoltál hogy majd csak gügyögni fog? A régi világban a nők háború idején főleg felneveltek 5 gyermeket egyedül és kínkeserves volt, de mégis megoldották. Vagy ma is sok nő ikrekkel, hármas ikrekkel törődnek éjjel-nappal sokkal többet mint a férfiak mert ők munkába járnak, pénzt keresnek és megoldják.

Te meg mint írtam 1 babával nem bírsz.


Vegyél fel akkor takarítónőt, bébiszittert, a párod meg hagyd békén mert ha nem dolgozna akkor a pénz miatt nyivákolnál, hogy milyen lusta here.

Ő neki is van elege, te vagy a gyerek anyja és hiába lenne otthon sokkal többet akkor is inkább rád maradna a kicsi.

Nem tudom mennyi idős, de még sokáig fel fog ébredni különböző okokból kifolyólag mint pl. A szeparációs szorongás és téged fog keresni nem az apját! Te vagy neki a biztos pont, a mentsvára.

Bevállaltad őt akkor tessék nevelni!

máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%

nem kell, de ez a helyzet nem fog megváltozni, hogy 50-50% legyen és és te boldog legyél, ilyen munka mellett ez nem megy, vagy csak ideig óráig.

ezek a minták olyanok lesznek, hogy belefáradnak beteg lesznek az emberek és a betegség által vagy alatt talán megvilágosodnak vagy sem

amilyen a családi mintája olyat fog produkálni érdemes tanulni belőle másoknak, hogy akihez hozzámennek jó lenne megfigyelni mit hoz magával mit látott otthon mi a szeretet nyelve, ezeket mind mind kikérdezni, milyen a viszonya az anyjával, mert úgy fog szeretni téged, mit látott az apjától, hogy szerette az anyját, ezt fogja tovább vinni stb stb...

nem megnyugtatásból de ez a férfi nem fog kifordulni önmagából, el kell dönteni, hogy egyedül is tudod-e folytatni az életedet, sőt gyermeket is úgy kellene vállani, ha elhagynak tudod-e élni az életedet úgy is..

máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%

Na, hol vannak azok akik lehurrognak, mikor azt mondom, hogy a nőknek semmi sem jó?

Szerencsétlen próbálja ellátni a családit, ezért szar apa. Ha otthon lenne és a gyerekkel foglalkozna, akkor meg azért szar apa mert nem fog tudni neki megvenni ezt meg azt amit éppen kitalálsz..

máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Számomra sem egyértelmű, hogy tulajdonképpen te mit vártál??? Mert gondolom az a bajod, hogy nem kuffancsol meg. Bírd ki azt a néhány hónapot, aztán szólj neki, hogy "Apukám úgy dugj meg, hogy csattogjon, mint a bádoglemez!". Az én férjemnek is a maszek munka idénymunka - vagyis addig amíg meleg van. 2 évvel ezelőtt is amikor született a gyerekünk, én nekem eszembe sem jutott szólni neki, mert plusz pénzt hozott haza, amit invesztálni tudunk a házunkba, mivel felújítunk. Viszont ő saját magával megbeszélte, hogy mióta megvan a gyerek, még nagyon fullon betáblázva is megpróbál itthon lenni velünk vasárnap. Nos, nem mindig jön össze. Ma sajnos reggel mennie kellett dolgozni, mert az ügyfélnek a mai nap volt ideális és elég jó pénz lesz belőle. Gondolom, te is szívesen elköltöd azt a pénzt amit az Urad megkeres.😅 És félreértés ne essék, nekem sincs segítségem. Egy beteg apósom van, a szüleim pedig a világ másik felén élnek, tőlünk 10 ezer kmre egy másik kontinensen. Mindent megoldottam egyedül, hiszen tudtam, hogy a férjem sokat dolgozik, főleg, ha idény munkája van. Ha nem tetszik a rendszer, akkor ülj le beszélgetni vele, de gondolom ezen már túl vagytok. Én is azt mondom, hogy nem árult zsákba macskát. Attól pedig nem szr apa csak, mert meg akarja teremteni nektek az anyagiakat. Ha meg nem dolgozna, akkor fogadjunk az lenne a bajod...
máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
Márciustól júliusig nem bírod ki? Amikor megszületett veled volt, támogatott, segített. Ha befejezi a projektet megint segít. Ha kamionos lenne, vagy külföldön dolgozna akkor mit csinálnál? Időszakos munka. Bírd ki. Légy emberek között. Menj el a játszótére. Anyukáknak vannak gyermekkel programok. Találd fel magad. Ne csak takaríts, főzögess.
máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát jól meg kaptam itt a magamét.😅
máj. 26. 10:46
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
Neki ez a gyerek nem is kellett szerintem, nem is érdekli, csak a pénz,azt hiszi az boldogít,ez csak a pénzt szereti nem a csalàdjàt,ez így egy nagy nulla.
máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!